Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Tisztavérűekkel ismerkednél?

Tisztavérűekkel ismerkednél?

Figyelt kérdés

Illetve lehet, hogy kizárólag csak tisztavérűekkel (pureblood) létesítenél közelebbi kapcsolatot?


Hasonló a hasonlóval alapon. Vagy abban hiszel ebben, hogy az ellentétek vonzzák egymást?



2023. okt. 3. 14:33
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim válasza:

Tisztavérű = oltatlan? Erre gondolsz? A címkéidet nézve...

Nem vagyok benne biztos, hogy szerencsés-e ezt a kifejezést használni...


Mindenesetre én oltatlan vagyok, és igen, elég fontos, bár nem is annyira fiziológiai szempontból, hanem főként maga a propagandához, félreinformáláshoz, kormányok és hatóságok túlkapásaihoz való hozzáállás tekintetében.

2023. okt. 3. 14:47
 2/57 A kérdező kommentje:

Köznapi kifejezés lassan 2 éve.

Igen, a mentális, intellektuális, spituális és eü. aspektusai is érdekelnek az indokoknak.

2023. okt. 3. 14:52
 3/57 anonim válasza:
Köznapi kifejezés volt 2 évvel ezelőtt is csak nem hallottad még és akkor mást jelentett :) ezért írta az első is gondolom hogy nem célszerű. Viszont oltástól független se ismerkednék olyannal aki így hívja magát.
2023. okt. 3. 15:41
 4/57 anonim válasza:

És még engem röhögnek ki, amikor azt mondom, hogy a Covid-tagadók gyakorlatilag nácik. Az első már kapiskálja. "Nem biztos, hogy szerencsés kifejezés" Are we the baddies?

Egy biztos, én sem ismerkednék hozzátok hasonlóval.

2023. okt. 3. 15:41
 5/57 anonim válasza:
#5 akkor ismerkedj “tisztavérűekkel” csak nehogy a szó másik jelentéséből fogj ki valakit. Itt nem ezzel van a gond, én is be vagyok oltva és van véleményem, vannak elveim és határozott vagyok. A baj azzal van, ha valakinek nem egyezik a véleménye a tiétekkel az egyből “agyhalott”. Csak az oltatlanok játsszák ezt, mi kifejezetten leszarnánk engem például rohadtul nem érdekel a társam beoltja-e magát vagy sem. Csak magatokat járatjátok le azzal hogy arról papoltok legyen mindenkinek saját döntése meg gondolkodjon, de közben ha máshogy gondolja mint ki meg is ölnétek. Gratulálok.
2023. okt. 3. 15:49
 6/57 anonim válasza:
"Mi mind egyéniségek vagyunk."
2023. okt. 3. 15:49
 7/57 anonim válasza:

Ember, ez nem a Harry Potter...


Amúgy ugyan nem ez alapján válogatom meg a társaságomat. Szerintem ez mindenkinek a magánügye.

2023. okt. 3. 16:08
 8/57 anonim válasza:
Az, magánügy. Mindenki úgy hülye, ahogy akar. Ha tanultatok volna egy kis bioszt meg kémiát középiskolában, ha tudnátok, h mi az az mRNS, akkor rájönnétek, mekkora butaság az oltást veszélyesnek beállítani.
2023. okt. 3. 16:16
 9/57 anonim válasza:

Az 'oltás-ellenes' nem egyenlő 'covid-tagadással'... Remélem nem szorul további kifejtésre ez.

Simán 'lenácizni' a másikat sem utal éppen hatalmas értelmi és érvelési képességekre...


Nincs baj azzal hogy más a véleményed, nem vagy feltétlenül 'agyhalott'. De ha mára tényleg nem sikerült megérteni a covid körüli hazugságokat, propagandát, félreinformálást, vakcinagyártók profitját, és nem vagy minimum szkeptikus, akkor igenis megkérdőjelezem az ilyen személy kognitív képességeit (vagy szimplán nem érdekel téged a téma semennyire, az meg más szempontból probléma).


Nem kellene szalmabábozni hogy mi 'megölnénk' a másképp gondolkodót. Ugyan már, ez egy rettentően elenyésző radikális kisebbség lehet, legfeljebb. Biztos vagyok benne, hogy az oltás-ellenzők túlnyomó többsége egyszerűen szeretné megtartani a jogát ahhoz, hogy eldöntse milyen anyag kerül a testébe, illetve szeretne tisztánlátást és transzparenciát.

2023. okt. 3. 16:26
 10/57 anonim válasza:

"mekkora butaság az oltást veszélyesnek beállítani."


Igen? Hát elég sokan meghaltak az oltásban, vagy súlyosan károsultak pl. szívizom problémák. Ezek mind részleteiben vitatható dolgok, viszont ilyen kijelentést tenni hogy az oltás veszélytelen, nos, ez az igazi elképesztő butaság, felelőtlenség, és egyszerűen nem összeegyeztethető a valósággal.


#1 #10 voltam

2023. okt. 3. 16:30
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!