Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok valakinek van kedve...

Lányok valakinek van kedve beszélgetni ismerkedni?

Figyelt kérdés
26/F Pest megye Szentendre

2023. okt. 11. 17:31
 1/10 anonim válasza:
Szentendre? Nincs
2023. okt. 11. 18:44
 2/10 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de itt nem fogsz találni lányt, akivel lehet beszélgetni.27/F
2023. okt. 12. 17:03
 3/10 anonim válasza:
Írd meg priviben, hogy miért pont itt ismerkedsz és beszélgethetünk. :)
2023. okt. 12. 19:44
 4/10 he84 válasza:
Ne haragudj 2-es, de tévedsz, ne általánosíts. Én például olyan nő vagyok, akivel lehet, bár mostanában nem annyira, mert más dolgok is jobban lekötnek, de általánosságban ettől még lehet. Így hát priviket nem kérek egyelőre.
2023. okt. 12. 23:16
 5/10 anonim válasza:

#4

Az interneten nincsenek nők.

Vannak férfiak és vannak izzadt, szőrös, kövér férfiak, akik nőknek adják ki magukat.

2023. okt. 13. 06:22
 6/10 he84 válasza:
Jesszusom, ugyan már,... Ezt te se gondolod komolyan, ha meg igen, akkor ne haragudj, de igenis egy túl negatív és egyben egy buta ember vagy. Csak mert te ebben hiszel és mert főleg, vagy csak rosszakat, átveréseket tapasztaltál, az nem azt jelenti, hogy mindenki hazudik. Nézz csak körül ezen a weboldalon kívül is globálisan, vannak bőven nők a neten, még Youtube-on is, az is a net része. Na meg eléggé fura és sértő, hogy ezzel minket nőket bántasz, hogy akik valóban azok, mint például én, nekik nem hiszel, szánalmas vagy,... Ráadásul én mindig az igazat mondom, főleg magamról, egy nagyon őszinte és szókimondó nő vagyok, akkor is így, ha te a túlzott, buta és negatív hozzáállásoddal nem hiszed. Nagyon remélem, hogy idővel megtudod és rájössz, hogy igenis nagyon rosszul állsz hozzá és hogy tévedsz. És csak vigyázz, mert ha te férfiként így kezeled a többi férfit ostobán általánosítva, akkor te is ilyen vagy, illetve esélyes.
2023. okt. 15. 23:23
 7/10 anonim válasza:

#6

Egy izzadt, szőrös és kövér férfi pont ezt mondaná, ha meg akarna győzni arról, hogy nő.


"És csak vigyázz, mert ha te férfiként így kezeled a többi férfit ostobán általánosítva, akkor te is ilyen vagy, illetve esélyes."

Amúgy ez egy dolog, hogy vicceltem és nem esett le, de ez alapján még olvasni sem tudsz.

Elég egyértelműen nem általánosítottam a férfikat, ezért írtam külön, hogy "Vannak férfiak és vannak ...", vagyis van egy kategória, amibe minden férfi beleesik testalkattól függetlenül.


Tudok ajánlani iskolákat, ahol megtanítanak olvasni, ha ez még nem jött össze. :)

2023. okt. 18. 09:08
 8/10 anonim válasza:
És amúgy ki a francot érdekel a másik neme, ha csak beszélgetni akar valaki. Ha meg személyesen beszélget az ember, úgyis kiderül az igazság. Tehát semmi értelme hazudni, pláne egy anonim, kép nélküli oldalon. De ez az újabb berögződés, hogy biztos hazudik a másik a neméről... gáz. :D Ki kell mozdulni a net mögül, a valóságban minden kiderül személyesen. Addig is marad a hangüzenet, videóhívás.
2023. okt. 18. 09:58
 9/10 he84 válasza:
A te ostoba hibád 7-es válaszoló, ha nem hiszed el, hogy valaki valóban nő, téged minősít,... Én ettől még igenis valóban nő vagyok, akár hiszed, akár nem és eléggé szókimondó vagyok, hazudni se szoktam. Ne ítéld meg a másikat, ha nem ismered, főleg ne rossz feltételezéssel és ne csak a rossz tapasztalataidra hallgass ilyen önfejűen! Na de ilyen buta, negatív embert nem igazán lehet meggyőzni általában (sajnos),... Tudok jól olvasni, de írásban főleg nem mindenből jön le, hogy az vicc, főleg ha komolyan van írva.
2023. okt. 22. 13:15
 10/10 he84 válasza:
És igaza van a 8-as válaszolónak, aki előttem írt neked.
2023. okt. 22. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!