Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan, aki nem akarja...

Van itt olyan, aki nem akarja ezt az új világrendet?

Figyelt kérdés

#NWO #1984 #COVID #Szépujvilág
2023. okt. 16. 12:14
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim válasza:
A régi mivel volt jobb?
2023. okt. 16. 12:39
 2/54 anonim válasza:
Tudod, hogy miről beszélsz?
2023. okt. 16. 12:46
 3/54 anonim válasza:
"Nem lesz semmid, de boldog leszel." Ez jobban hangzik, mint ami most megy. Hogy semmid sincs, de nem vagy boldog.
2023. okt. 16. 12:48
 4/54 anonim válasza:

2: Kérdezz meg olyat, aki egyszer már átélte ezt. A kisnemeseket, akik mindenüket elvesztettek például.

A nagyon régi rendben voltak rétegek akik mások hátán éltek meg jobban.


A vilgáháborúk után ez a kör szűkebb lett. Ez tartott mostanáig.

Most már egy nagyon szűk kör akar mindenki hátán élősködni.


Nyilván, ha te eddig is a tápláléklánc legalján voltál, számodra nem fog változni semmi.

2023. okt. 16. 12:51
 5/54 anonim válasza:
Nyilván voltak igazságtalanságok, de joggal vesztették el egyesek. Nincs születési előjog. Egyformán emberi lények vagyunk. És jó lenne, végre nem beletörődni abba, hogy aki a gettóba született, maradjon is ott, mert egyesek csak a saját jólétükkel hajlandók foglalkozni. Ha majd tőlük is elvesznek mindent, gyakorolhatnak egy kis szolidaritást.
2023. okt. 16. 12:56
 6/54 anonim válasza:

""Nem lesz semmid, de boldog leszel." Ez jobban hangzik, mint ami most megy. Hogy semmid sincs, de nem vagy boldog."


Na pont az ilyen emberek miatt lesz elkerülhetetlen. Akik az orruknál tovább nem látnak, és elhiszik, hogy minden majd szépen az ölünkbehullik, és majd nem kérnek cserébe semmit.


És az a baj, hogy ebből van sok.

2023. okt. 16. 12:58
 7/54 anonim válasza:

Abból van túl sok, akik beleszületnek valamibe, és azt tartják normálisnak, hogy csont gazdagok érdem nélkül, a gyerek meg éhenhal az utcán.

Ha ez a fajta végleg megszűnik az új renddel, akkor talán élhetőbb élet lesz a Földön.

2023. okt. 16. 13:00
 8/54 anonim válasza:

"Nyilván voltak igazságtalanságok, de joggal vesztették el egyesek. Nincs születési előjog."


Nem is a születési előjogra és nagy nemesekre gondolok. Tegyük fel, van birtokod, akár ki tavad, amit művelsz, és abból élsz. Majd jön egy kormány ami elveszi ezt mind tőled.


Érdekes, hogy nálunk a megnevezéseket, de osztrákoknál még a nemesi neveket (mint pl. a német Von der Leyen) is betiltották, míg Briteknél természetes a Lord. De mint írtam, nem erre gondoltam.

2023. okt. 16. 13:02
 9/54 anonim válasza:
Én sem a régit és sem a mostanit nem akarom, hanem egy újat, ami nem arról szól hogy minél több pénzt kizsebeljenek az emberekből
2023. okt. 16. 13:07
 10/54 anonim válasza:

Az önfenntartással tudok én is azonosulni. A mértéktelen tőkefelhalmozással, minden áron viszont nem.

Persze lehetne egy sokkal ideálisabb új világrend, de ami most megy szintén embertelen és tarthatatlan. Egyre csak nő a szakadék a társadalmi osztályok között.

Értem, hogy kiket értesz "britek" alatt.

2023. okt. 16. 13:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!