Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hányan vagyunk az országban...

Hányan vagyunk az országban 200kg felett? Lenne kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Kérlek a negatív hozzá szólást tarsd magadban köszönöm.

nov. 17. 19:19
 1/8 anonim válasza:

Minek?

Nálad se hosszútávú kapcsolat se hosszútávú barátság nem lètezik amilyenek a kilátásaid a èlethez.

nov. 17. 20:37
 2/8 anonim válasza:
200 kilos ember az nem 'nagydarab', az betegesen elhizott akinek orvosi segitseg kene, nem a tobbi beteggel egymast szeretgetni meg dicserni hogy milyen szep hurkai vannak.
nov. 17. 21:06
 3/8 anonim válasza:
Ne beszélgess hanem próbálj meg fogyni, bántás nélkül mondom.
nov. 17. 21:37
 4/8 anonim válasza:

Én átlagos testalkatú vagyok, de 200kg fölötti nővel szívesen beszélgetnék, ismerkednék. Régi vágyam, hogy találjak egy ekkora nőt.

31F

nov. 17. 21:39
 5/8 anonim válasza:

hozzászólás egybeírandó


szívesen

nov. 17. 21:49
 6/8 anonim válasza:
Én ugyan nem vagyok dundi, hanem sportos alkat, de szívesen ismerkednék dundibb, akár "200kg feletti" nőkkel. Fogalmam sincs hogy te kérdező nő vagy férfi vagy-e, de ha nő akkor nyugodtan dobj egy privátot🙂
nov. 17. 22:20
 7/8 anonim válasza:
12,nem is fog sokáig élni.
nov. 18. 13:57
 8/8 anonim válasza:
Én szívesen dumálnék, igaz, nem vagyok még 200kg, de közelítem a 2 mázsát, jelenleg 180kg körül mozgok, esetleg egy kicsivel kevesebb, de ehhez csak 173cm vagyok. Neked mennyi a súlyod, mit jelent a 200kg felett konkrétan?
dec. 16. 14:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!