Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Debrecenben vagy akar csak...

Debrecenben vagy akar csak beszélgető programozó barátok/haverokat hol lehet találni?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, junior programozó.

Igaz egyenlőre csak wordpress de nagyon sok nyelv felé nézelődők(leginkább a telefonos alkalmazások, játékokat{Unity}). A munkám a hobbim is, hasonló barátokat keresnek akart csak akikkel megértjük a mások problémáit, akart este össze ülős projektekre. Esetleg vannak itt hasonló érdeklődők?



nov. 19. 14:00
 1/3 anonim válasza:
Programozó vagyok, de pesti (tegap átutaztam Debrecenen, de oda és vissza 15-15 percet tartózkodtam csak a nagyállomáson) és jelenleg ki sem látok a munkából. Bár mindig harc van az időmért a cégen belül már egy ideje, most a karácsonyi szabik előtt mindent el akarnak intézni. Szóval jelenleg épp elég belőle.
nov. 19. 14:13
 2/3 anonim válasza:
A wordpress nem programozás
nov. 19. 19:23
 3/3 anonim válasza:
Ricsi?
nov. 20. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!