Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Urbexkedvelő emberekkel tudok...

Urbexkedvelő emberekkel tudok itt barátkozni?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok. Szívesen barátkoznék, bejárnék pár kezdő urbexes helyet hasonló érdeklődésű emberekkel.


Nem vagyok az a bátor, felelőtlen típus. Jelenleg sok szabadidővel rendelkezem. Budapesten lakom.

Ha van köztetek, aki barátkozna, és csatlakozna, írjatok! :)



nov. 27. 20:23
 1/9 anonim válasza:
Engem érdekel az ilyesmi. :) Voltam is egy csapattal pont a gyakoriról még pár éve. És szintén budapesti vagyok. 30F
nov. 27. 20:27
 2/9 anonim válasza:
En is ilyen vagyok, ha van idom, meg kedvem, de egyedul szerintem sokkal hatasosabb a benyomas. Ketten mennenk vagy tobben az mar inkabb tarsasag celbol lenne, ismerkedes, nem feltetlen a koncepciorol. De hat, ott van a hashtagben is aminek lennie kell :)
nov. 27. 20:57
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) Nekem minimális rizikófaktorú, sokak által bejárt kis listám van. Szeretek előtte kutatómunkát végezni. Mindenképp kell társ, hisz könnyebben bajunk eshet egyedül. Azt se tudni, kiben bízhatunk, de álljunk hozzá pozitívan! Benne vagyok egy FB-csoportban, ott követem, hogyan lehet bejutni. Az ingerküszöböm elég alacsony, de igyekszem ezen felülkerekedni. :)
nov. 27. 21:08
 4/9 anonim válasza:
Privátban leírod a csoport nevét?
nov. 27. 21:11
 5/9 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló

Igazad van, de félek, hogy eleve nem leszek egyedül. Ne feledjük, drogosokaz, hajléktalanokat és társait sem. Ha kint se vár senki, lehet, sose jövök ki. Olvasom, hogy nem veszélytelen.

nov. 27. 21:11
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es, nem nehéz ilyen csoportra rátalálni, kiad egy csomót. Ott csatlakozol a közösségi chathez. Ha szeretnéd, megadom ettöl függetlenül.
nov. 27. 21:18
 7/9 A kérdező kommentje:
Van esetleg olyan hely, ahova szívesen ellátogatnátok? Írhattok privátban is!
nov. 27. 21:35
 8/9 anonim válasza:
Jaj de nagyon szimpatikus vagy. Én is szeretek barangolni, van olyan hogy el is bújok valamilyen elhagyatott helyen és várom, hogy megtalálnak e, de általában olyan ügyes vagyok, hogy nem!
nov. 27. 22:50
 9/9 anonim válasza:

Ha eseteleg találsz valami helyet Komárom-Esztergom megyében ahová elmennél, én szívesen elkísérlek. Szeretem én is az elhagyatott helyeket, és egyáltalán nem vagyok félős. Bárhová bemegyek veled.


35/f

nov. 28. 21:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!