Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok, valakinek van kedve...

Lányok, valakinek van kedve barátkozni/beszélgetni?

Figyelt kérdés

Célom főleg a barátkozás,ezért nem fogok rád hajtani vagy ilyesmi, viszont nem zárom ki hogy késöbb, ha úgy alakul több legyen a kapcsolatból.

Főleg fiatalabbakkal beszélgetnék, olyan 17-26os korosztályal.

Tudom hogy nem a legjobb módja itt ismerkedni de teszek egy probát, hátha van mèg értelmes lány itt.

Budapesti vagyok,életvidámnak mondanám magam, szeretek kirándulni, filmezni, barátokkal lenni, mozizni, de igy bármilyen programra nyitott vagyok.

Mielőtt valaki kédezné, hogy miért csak lányokkal, nem csak velük, akár srác is irhat, de a lányokkal valahogy jobban szót értek.

Ha gondolod írj privátot! :)



dec. 2. 14:27
 1/5 anonim válasza:

Á ne is mond én itt próbálkoztam sok a defektes nő aki csak unaloműzésből írogatott velem és jól kihasznált. Persze meg a sok kamus. Privátba írjatok, térj a lényegre velü. Mondjuk én nem is mernék senkivel sem zalálkozni, élőben próbálkozz főleg az a biztos100%. Ez csak unatkozásra jó.

Egy srác aki megjárta, mert itt sok hazug van xd

21/f

dec. 2. 14:43
 2/5 A kérdező kommentje:

1. Sajnálom hogy ez történt veled :/ azért ne add fel. Én is ki írtam ezt egyszer, nincs vele mit vesztenem.

Igen sajnos sok a rosszindulatú ember.

Pedíg biztos vagyok benne,hogy sok lány is igenyelne egy őszinte barátot magának, mondjuk igen lehet nem itt próbálkoznak.

dec. 2. 15:59
 3/5 anonim válasza:
Azt esetleg meg szabad kérdezni, hogy hány éves vagy? :)
dec. 2. 17:35
 4/5 anonim válasza:
Ha gondolod írj, :)
dec. 3. 19:09
 5/5 A kérdező kommentje:
3 as persze, írj egy privát üzit! 😊
dec. 3. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!