Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ha szeretnék egy rock zenekart...

Ha szeretnék egy rock zenekart alapítani,lenne valaki aki benne lenne?Lehetőleg Nógrád megyéből/Balassagyarmat környékéről.Többi lent..

Figyelt kérdés

Sziasztok,régi álmom hogy zenekart csináljak vagy legyek benne,a helyzet az,sajnos nincsenek olyan ismerőseim akik ebben utaznának és ők sem ismernek ilyen embereket.Egyébként 24 éves vagyok felvidéki,pasi és szívesen ismerkednék emberekkel,akik benne lennének ilyenben.


Amilyen zenét játszanánk, azok ilyen stílusúak lennének:the cramps,nirvana,soundgarden.De főleg the cramps-től.

Ha érdekel bárkit is a dolog,írjon majd rám,köszi :)

U.I:Vagy ha vkik keresnek egy plusz gitárost bandába,arról is lehet szó.



dec. 29. 17:47
 1/6 anonim válasza:
Cover zenekarnak nem sok értelme van, inkább saját dalokra koncentrálj
dec. 29. 18:04
 2/6 anonim válasza:
#1 miért is? Én ismerek egy cover énekesnőt aki zenekar nélkül, lejátszott zenei alapra énekel. Fellép, hívják kisebb-nagyobb rendezvényekre, már amik túlélték a covid járványt - sajnos pont a legnagyobb azóta nincs megrendezve. Pénzt nem kap érte, de csinálja mert szereti csinálni és a közönség is szereti. Szóval ha a zenekar se akar pénzt meg világsikert, csak szeretnek zenélni, miért ne?
dec. 30. 10:18
 3/6 anonim válasza:
A zenélésben a kreativitás a lényeg. persze ha szereti csinálja nincs vele semmi baj de sose lesz olyan jó mint az eredeti
dec. 30. 13:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát én mindig is úgy gondoltam hogy kezdésnek vmilyen cover zene kellene,aztán ahogy szaporodnának a fellépések,kezdenének megismerni,jöhetnének saját dalok utánna.
dec. 30. 20:55
 5/6 anonim válasza:
Nem sokkal jobb ha vannak dalok amiket elő lehet adni a koncerten? :D a cover is jó ha monjuk gyakorlás a cél vagy örömzenélés másokkal, de kb ennyi van benne.
dec. 30. 20:59
 6/6 anonim válasza:
Sajnos messze vagyok, de hasonló stílusban gondolkodom én is.
dec. 31. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!