Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan lány akinek van...

Van itt olyan lány akinek van feleslege de őt nem zavarja ? És ha akkor miért nem ? 21/F írjon nyugodtan a kérdésem alá vagy privibe naki szeretne, meg aki szeretne ismerkedni is ^w^

Figyelt kérdés
Aki csak azért ír hogy sértő megjegyzéseket tegyen az kérlek ne írjon , mindenkinek meg van a maga ideálja alkatot nézve , és tisztában vagyok azzal hogy nyilván nem egésséges de ez van , senkisem tökéletes

jan. 2. 10:53
 1/5 anonim válasza:
A baj csak az, hogy nem lehet érteni, hogy mit akartál megfogalmazni a kérdésedben. Tudom, nem kérsz negatív kommentet, viszont ha az emberek nem értik a kérdést, arra nehéz értelmesen válaszolni.
jan. 2. 11:43
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben és köszönöm hogy a hibámat normálisan közölted , lényegében csak arra vagyok kíváncsi hogy van itt olyan lány akinek Kg feleslege és hogyha van akkor miért nem szabadúl meg tölle fogy le vagy ilyesmi , meg hogy neki tetszik e hogy van mit fogni rajta meg stb , remélem így már jobb de ha mégsem akkor kérlek írj megint hogy javítsak rajta ^^
jan. 2. 12:29
 3/5 anonim válasza:
Így már érthetőbb.
jan. 2. 12:42
 4/5 anonim válasza:

Nos engem személyesen zavar, de nem csak az, hanem a magasságom is. 184 cm és 100 kg vagyok. Igaz, hogy fogytam már sokat, de még mindig van mit.


De hogy picit jobban köze legyen a témához a válaszomnak: Szerintem az önelfogadás mindannyiunk (nem csak a ducik/túlsúlyosak számára, hanem mindenkit beleértve) sokkal könnyebb lenne, ha nem az lenne nekünk állandóan szugerálva, hogy ''ha te így nem nézel ki, értéktelen vagy'',

''ha ennyi pénzed nincs 30 éves korodra, lúzer vagy'', stb.


Tudom, hogy nem éppen ezt a választ kerested, de remélem valamennyire okés.



L 21

jan. 10. 00:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia , köszi hogy írtál #4 , hát lényegében ez is egy elfogadható válasz valamilyen szinten ^w^
jan. 10. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!