Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok! Lenne kedve valakinek...

Lányok! Lenne kedve valakinek beszélgetni Discordon? 22/f, privátban megírom a nevem

Figyelt kérdés
Sziasztok. 22 éves srác vagyok, mások szerint kedves és jó humorú. A legnagyobb nehézségekben is képes vagyok megtalálni a humort. Amúgy egyetemre járok, hobbim a zenélés és a kutatás, a könyvgyűjtés. Ha kedvet kaptál a beszélgetéshez, barátkozáshoz, kérlek írd meg a korodat és ha lehet, azért röviden mutatkozz be.

jan. 3. 18:18
 1/5 anonim válasza:
Oke
jan. 3. 21:03
 2/5 A kérdező kommentje:

1

Hát, ez a bemutatkozás elég rövidre sikerült. De lássuk mi lesz belőle, írtam neked.

jan. 3. 21:17
 3/5 anonim válasza:
Megkérdezhetem mit tanulsz az egyetemen? 😊
jan. 6. 20:31
 4/5 anonim válasza:
És hogyan? Csopiba vagy csak 1:1-ben?
jan. 7. 10:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, főleg 1:1-re gondoltam, de ha úgy alakul, és többen is leszünk és persze mindenki benne van, lehet csoportban is. De inkább 1:1-ben. Írj rám privátban ha lenne kedved beszélgetni :-)
jan. 7. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!