Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok! Melyik megszólítást...

Krómgyűrű kérdése:

Lányok! Melyik megszólítást preferáljátok? 24/F

Figyelt kérdés

Van egy számomra szimpatikus lány. Sajnos elég ritkán látom, de szeretném valamilyen úton-módon megszólítani.


Azonban tapasztalatlan vagyok ilyen téren. Egyszer udvaroltam egy lánynak, ami sajnos elég sokáig elhúzódott és emiatt megszakított velem minden kapcsolatot. Aztán pár éve egy ismerős lányt próbáltam elhívni egy randevúra, de finoman nemet mondott.


Úgyhogy van pár sikertelen kezdeményezésem a lányok felé és ezekből pont hogy nem tanulok semmit.


De a kérdésre visszatérve:


Olvastam egy olyat (bár szerintem butaság), hogy meg lehet szólítani úgy egy lányt, hogy "szimpatikus és szeretném megismerni" szöveggel. Ezt egy kissé nyersnek érzem, valamint szegény lány köpni-nyelni nem tudna ilyen környezetben.


Ti mit gondoltok erről? Valóban rémes nyitás vagy bevállhat?


Ti mit javasoltok? Mivel érdemes nyitni?


Nem akarom azt éreztetni vele elsősorban, hogy társkeresési szándékaim vannak, sokkal inkább csak barátkozni szeretnék.



jan. 3. 20:36
 1/7 anonim válasza:

Ha ismeretlen hagyjad, be fog ijedni es minel elobb le akar razni. Meg akkor is ha te vagy Zac Efron vagy Majka.


Ha ismered akkor is finoman le fog razni.


Ha ismered kozelebbrol akkor mar lehet valamirol beszelni, de vege eselyes megint, hogy leraz.


Ha nagyon ismered szuk barati kornyezetben 2 - 4 fos, akkor mar lehet felvenni a jeleket, hogy mondjuk mindig egymas melle ultok, vagy o ul mindig melled, vagy elkezd inkabb veled beszelgetni mint a tobbivel ilyenek.


30/f soha nem volt csajom

jan. 3. 20:46
 2/7 anonim válasza:

nem kimondottan rossz szöveg, de elég kevés szituációban célravezető, magabiztosságot sugall, emellett kedves szöveg, nem creepy nincs mögötte rossz szándék ez érezhető, de ugye egy teljesen ismeretlen nő erre valószínűleg udvarias visszautasítással felelne


ha tényleg nem beszéltetek még, illetve, nem olyasmiről van szó hogy együtt dolgoznátok és többször láthatnád és esetleg valami ürüggyel először hozzászoktathatnád a jelenlétedhez, tényleg csak az a lehetőséged marad, hogy felszívod magad és elmondod neki, hogy párszor láttad már őt és megkapott téged a viselkedése, ahogy a dolgokat kezeli, ahogy beszél és persze csinosnak is találod és szívesen megismernéd, ha neki ez gyors akkor esetleg kezdhetnétek chateléssel, írogatással, esetleg ott röviden be is mutatkozhatnál


a nyitás az mindig szituáció függő, sajnos ennyiből aligha adhatunk érdemi tanácsot sajnos :/


de sok sikert neked, bátorság! ugyanis ha nem csinálsz semmit akkor nulla az esélye, hogy akármi kialakuljon, viszont ha megpróbálod legalább egy kis esélyt teremtesz magadnak

jan. 3. 21:53
 3/7 anonim válasza:
én "a szia cica van gazdád" ot preferálom
jan. 3. 23:16
 4/7 anonim válasza:
3.) Azért, mert egy tízéves hülyegyerek vagy, aki a biológia könyvében látott csak közelről nőt. -.-
jan. 4. 00:41
 5/7 anonim válasza:

Kérdező, ez a legtisztább, legegyenesebb megközelítés. Szimpatikus.


Én frászt kapok tőle, amikor különféle mondvacsinált ürüggyel állít oda valaki elém, kihasználva a segítőkészségemet és a jól neveltségemet, hogy aztán sunnyogva bepróbálkozzon, amikor már megálltam, és tart egy beszélgetés, ergo macerásabb leráznom, mintha meg se álltam volna neki.


Már Az első pillanatban hazudik. Mert valójában nem érdekli se a busz menetrend, se hogy merre van az akármicsoda vagy, hogy hol vettem az akármimet, csak, hogy kiszedjen a forgalomból. Az ilyesmi nem kelt jó benyomást azokban a lányokban, akik belefáradtak a sok suttyóba.

jan. 4. 00:49
 6/7 anonim válasza:

Hát , nem éppen a legjobb közeledés , de alapjában nincs gond vele , és ha a lány úgy gondolja hogy külsőre bejössz neki (külső megfog belső megtart) akkor van esély rá hogy beleegyezik az ismerkedésbe .

Az viszont nagyon helyes és ez a normális , hogy nem akarod letámadni . Előttem lévőnek igaza van.

jan. 4. 03:27
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!
jan. 5. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!