Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szegeden vannak zárkózottabb,...

Szegeden vannak zárkózottabb, de ismerkedni vágyó emberek?? "Kettesbeszélgetés"?? 18F

Figyelt kérdés
18F. Nem vágyok nagy társaságra, max 1 - 2 ember. 17 - 20 ig korosztályban. Lehetőleg városon belüli. Nevetni is szeretek, néha Bolond is vagyok xD jó értelemben. Benne vagyok bármilyen programban,séta, beszélgetés, lógás. Minimum hetente, de inkább sűrűbben, ahogy időnk engedi. Suli miatt. Nagyjából ennyi, bandázásra még nem vagyok annyira kíváncsi, majd alakul. Van olyan, akinek van kedve?

jan. 8. 16:20
 1/1 anonim válasza:
Kedvem van, tőlem adhatunk is neki egy próbát, de nem vagyok városon belüli. A városba járok suliba, de bejárós vagyok, ami lehet neked problémát okozna. Ha nem, nyugodtan írj. Ezen kívül úgy látom mindennek megfelelek.
jan. 8. 19:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!