Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lehetne-e akár itt, egy...

Lehetne-e akár itt, egy hagyományosabb, visszafogottabb, nembulis típusú nőnek (aki nem modern felfogású, se tetoválás, se piercing), akinek még fontos a barátság, barátságra lelni, (érdeklődési körök zene, irodalom, sorozatok, nyelvek, szép helyek)?

Figyelt kérdés
Semmi szexuális jellege nincs a kérdésnek, és nem párkeresés, hanem 2 lány (nő) közti barátság kialakítása. Korábban voltak barátnők, de elkoptak, volt ki férjhez ment (nem ér rá), volt ki bulis irányba ment el...

jan. 16. 12:00
 1/10 anonim válasza:
Lehetne,ha nem lenne tele minden trollal.
jan. 16. 13:17
 2/10 anonim válasza:
fiúkkal miért nem barátkoznál? hány éves vagy?
jan. 16. 14:26
 3/10 anonim válasza:
Merafijúkcsakdugniakarnak.
jan. 16. 14:29
 4/10 anonim válasza:
Lehetni lehetne, csak nincs erre már igénye az embereknek. Ahogy energiát kellene fektetni a barátságba az már nem jó, lelépnek.
jan. 16. 14:32
 5/10 anonim válasza:
Annyi bánatos meg kamus van itt, szerintem jobban jársz ha belépsz érdeklődési körödnek megfelelő fb csoportokba és ott próbálkozhatsz valamit kialakítani.
jan. 16. 16:19
 6/10 A kérdező kommentje:

Azért látok még barátnőket, úgyhogy hátha van olyan, akinek van erre igénye.

Bánatos meg kamus a való világban is van sajnos sok.

jan. 16. 19:35
 7/10 anonim válasza:
minden érdekel, amit felsoroltál magadról érdeklődési kört, kár hogy az amúgy jó hobbik mellé egy beszűkült és előítéletes vénasszony vagy huszonévesen is, most nézd meg, lehettünk volna barátok, de van egy tízcentis madár a hátamon, kár érte. így amúgy tényleg nehéz lesz, mély meg valódi barátságot keresel, de a legfontosabb, hogy minden külsőségben megfeleljen az ízlésednek a dolog, mert ugye semmi nem fontosabb mint a képmutatás, és mit fognak szólni a rokonok?
jan. 17. 11:40
 8/10 anonim válasza:
7: Végre valaki ír magáról, céltudatos. Sztem téged frusztrál, hogy kiestél :D
jan. 19. 03:43
 9/10 anonim válasza:
Szia! mi mást jelent számodra a hagyományos és nem modern felfogás? Amiket írtál, passzolnak.
jan. 22. 17:35
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia 7-es, félreértetted, én magamról írtam, hogy nincs se tetoválásom, se piercingem. Nem a másikról.
jan. 23. 19:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!