Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ez komoly hogy nem lehet...

Ez komoly hogy nem lehet sehol sem az interneten baràtilag ismerkedni???

Figyelt kérdés
Csak barátokat keresek vagy akivel lehetne beszélgetni kicsit!
jan. 16. 23:33
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Hány éves vagy? Milyen nemű?


Tanköteles vagy még (16 év alatt,) vagy már elmehetnél dolgozni? (Pl. önkénteskedni, ha más nincsen...)


Milyen érdeklődési kör jöhet szóba nálad? (Egyházi közösségek kifejezetten várják a fiatal korosztályokat. Lelkigondozók tömegével.)


Ötleteid is lehetnek bizonyos kereteken belül, amit csoportfoglalkozások keretében átadhatsz másoknak.


Beosztott vagy vezető típus lennél?

jan. 17. 07:13
 12/22 anonim válasza:
Igen, sajnos komoly. Próbálkozom egy ideje, de nem igazán találtam még olyat, akivel hosszabb távon fent lehetett volna tartani a kapcsolatot.
jan. 17. 07:19
 13/22 anonim válasza:

Szerintem a kultura és közösség rovatba lehet barátokat szerezni inkább. (Érdemes végigböngészni az alkategóriákat, hogy melyik tetszene!)


12-es voltam.

jan. 17. 07:56
 14/22 anonim válasza:
Bocs, van barátnőm.
jan. 17. 08:26
 15/22 anonim válasza:

Az a baj, h ha nem munka iskola vagy egyeb olyan terben ismerkedsz ahol alapbol idot toltotok egyutt, akkor egyszeruen nincs az embernek energiaja plusz kapcsolatokra felnottkent. En legalabbis ezt latom.


A parkereses az egy fokkal mivel ott csak 1 ember lehet mindenki eleteben, es arr csak tud energiat szakitani.


Tehat szerintem ahhoz, h vki interneten baratot szerezzen a kovetkezok kellenek: egyikuknek se legyen sok baratja, lehetoleg azonos nemuek legynek, kozos erdeklodesi korok kellenek, es mind2en motivaltak kell legyenek a kapcsolat fenttartasara. Ha ez nincs meg akk kb eselytelen. Lehet nem hangzik lehetetlennek de szerintem eleg szuk metszet.


Egy parkapcsolathoz kevesebb dolog, igaz ott bejon a kepbe hogy kell a kolcsonos vonzalom, de az akar a kozos erdeklodesi kort is felul irhatja.

jan. 17. 08:53
 16/22 anonim válasza:
Nincs erre igénye az embereknek, nem akarnak energiát belefektetni. Pedig lehetne.
jan. 17. 09:04
 17/22 anonim válasza:

Hat ugy tünik hogy komoly, nekem se sikerül mar jo ideje, pedig en is szeretnek uj baratokat. F.

Aki szeretne irhat nyugodtan! 😊

jan. 17. 11:50
 18/22 anonim válasza:
Szia, baratilag en is szivesen beszelgetnek.28/L
jan. 17. 12:11
 19/22 anonim válasza:

Mert férfi/fiú vagy!


Ha nő/lány lennél, mindenki nyitott lenne feléd.

jan. 17. 12:35
 20/22 anonim válasza:
Itt pont lehet
jan. 17. 12:48
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!