Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedve barátkozni valakinek?

Van kedve barátkozni valakinek?

Figyelt kérdés

Főleg olyan embereket keresek, akik érdekeltek pénzügyi témákban és önfejlesztésben.

Például befektetésekben, kriptoban, ingatlanpiacban és nem csak olvasnak ezekről, hanem valóban tanulják és kipróbálják.


Olyan emberekkel szeretném magam körülvenni, akiknek célja, hogy elérjék az anyagi függetlenséget és fejleszteni szeretnék magukat.



Rövid infó magamról:

Vidéki vagyok, de jelenleg a BME-n tanulok, mérnöknek. Így általánosságban Budapesten vagyok, de az egyetemtől távolabb nem tájékozódok igazán jól egyelőre. A hétvégéket a barátnőmmel szoktam tölteni. Nemrégiben lettem 19 éves és pár hónapja vettem célul, hogy változtatok az életemen.



jan. 18. 17:34
 1/2 anonim válasza:
Előbb diplomázz le, és kezdj el dolgozni mielőtt a szüleid pénzét elvernéd a tuti befektetéseidre. Egy jó tipp
jan. 18. 20:59
 2/2 A kérdező kommentje:
Kapok ösztöndíjat, ami elég arra, hogy fedezzem az egyetemi kiadásaimat és félre is tudok rakni belőle...
jan. 19. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!