Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Budapest környékéről esetleg...

Budapest környékéről esetleg valaki, aki barátkozna velem?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, egyetemista. Nem vagyok bulizós, jobban szeretek sétálni, beszélgetni, mint mondjuk beülni valahová.

Én nagyon örülnék egy (lehetőleg) hasonló korú barátnak, akivel időt lehetne tölteni. Sajnos én nem vagyok teljesen százas, megvannak nehézségeim, emiatt fura vagyok (inkább depresszív), de, amúgy kölcsönösségben hiszek.


Bárki írhat, de fontos lenne nekem a személyes konktakt, hiszen internetes barátságok önmagukban nem elég erősek.



jan. 20. 19:43
 1/5 anonim válasza:
Sok sikert haver!
jan. 20. 20:42
 2/5 anonim válasza:
Az egyetemi bulik nem olyanok mint a gimi meg alt isk. Most mesz egyetemre, ott lesznek bulik partyk ahova berangatnak a mar meglevo barataid, meg baratnoddel meg a wc-ben... na mindegy.
jan. 20. 20:46
 3/5 anonim válasza:
Én is drukkolok! Ahogy én tapasztaltam ezek az egyetemi bulik, szakos összejövetelek nem olyanok ám, mint egy balaton parti nagy veretés (legalábbis nálunk bölcsészkaron). Hasonló érdeklődésű emberekkel vagy körbevéve, sokan ugyanolyan félősek, mint Te, simán lehet velük beszélgetni, nem kell ott duhajkodni. Aztán ha van már pár barátod onnan bármi lehet. Én is úgy ismertem meg az egyik legjobb barátom, hogy suli első napján kínoskodtunk (kringéztünk) az erőltetetten laza felsőbbéveseken :D Szóval csak lazán, össze fog az jönni :)
jan. 20. 21:46
 4/5 A kérdező kommentje:

Én Szegedről költöztem fel, sajnos ott sok barátom volt, aztán suli után mindenki maradt SZTE-n.

Egyetemen lehetetlen barátkozni, a szaktársak mind bulis fajták, én meg nem..

jan. 20. 22:06
 5/5 anonim válasza:
23 vagyok és Budai, nem bulizok, inkább kirándulni vagy eszmétcserélni szeretek. Ha megfelelek írj.
jan. 20. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!