Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Borsod vármegyei lányok,nők...

Borsod vármegyei lányok,nők vannak itt,barátkozás céljából?

Figyelt kérdés
jan. 21. 14:36
1 2
 1/16 anonim válasza:
megye*
jan. 21. 14:50
 2/16 anonim válasza:

1

Vármegye

jan. 21. 15:09
 3/16 anonim válasza:

#15:09

Miért lenne vármegye? Ha orbiéknak jön valami újabb agymenése, hogy mondjuk mától a kutyákat macskának kell hívni, akkor az onnantól macska? xDDD A te logikáddal.

Sosem volt vármegye. A királyi vármegyék megszűntek, pont. Onnantől ezek sosem lesznek vármegyék, hiába feszengsz hogy te annak hívod.

jan. 21. 15:22
 4/16 anonim válasza:

Köszi 3#.

Szerintem is megye, és slussz:)))

Bocsi kérdező, én öreg vagyok hozzád, és még csak nem is lakom a környékeden. Sok sikert!

jan. 21. 15:27
 5/16 anonim válasza:
Attól hogy hülyeség, még így hívják. Semmi értelme lázadozni, Orbán vagy nem Orbán, így hívják és kész, ez a hivatalos neve. Attól mert egyik meg másik ember nem úgy hívja, attól még az lesz és ezzel semmit nem érsz el, sem nagyobb ember nem leszel, sem nagyobb egyéniség. Max a saját szemedben. Akkor mi értelme? És pláne mi értelme ilyeneket kommentelni egy normális, ám teljesen más témájú kérdés alá?
jan. 21. 16:27
 6/16 anonim válasza:
Ja, és ez sem a Fidesznek, sem a szavazóknak nem fog fájni, hogy úristen, te nem mondod ki csak azért se, hogy vármegye, mert te ezt meg mered tenni. Húúú de nagy ember vagyok, meg merem csinálni, hogy Orbán parancsa ellenére sem hívom a vármegyét vármegyének, meg nem hordok maszkot, meg nem oltatom be magam meg mit tudom én. Ezzel nem fogod a Fidesz hatalmát megdönteni, sem a saját személyiségedet nagyobbá tenni.
jan. 21. 16:29
 7/16 anonim válasza:

#16:27

Erre mondtam a te fidernyák logikádra, hogy ha a kutyákat átnevezik macskának akkor te beállsz a sorba tapsikolva, hogy juhúú ezek macskák mert így hívja őket a főni? Vagy vanna saját gondolataid is és belátod, hogy atttól, hogy őfelsége amúgy hívja attól még az nem az?

jan. 21. 16:44
 8/16 anonim válasza:
Arra válaszolj, mi értelme annak ha te nem úgy hívod? Amúgy hívhatnánk tartománynak vagy akárminek is. Akkormeg nem mindegy hogy hívod? Persze hogy nem, mert Orbán mondta. Bezzeg ha Gyurcsika vagy Libajnai, vagy Márkizaj találta volna ki, esetleg Karácsony, akkor te is tapsikolnál nekik. Ennyit az önálló gondolkodásról. Attól mert valaki betartja a törvényt, márpedig ez törvény, és a nevén nevez valamit, bármekkora hülyeség is mert ez a neve, attól még nem lesz sem Fideszrajongó, sem báb.
jan. 21. 16:47
 9/16 anonim válasza:
Amit te önálló gondolkodásnak nevezel, az valójában annyit jelent, hogy bármi amit a jelenlegi kormány mond, az rossz és az ellenkezőjét kell csinálni. Ha holnap a Fidesz azt mondaná, hogy minden autó az úton közlekedjen, te belehajtanál az árokba hogy nehogy azt csináld amit az aktuális hatalom törvénybe iktatott
jan. 21. 16:48
 10/16 anonim válasza:
A hülyeség az hülyeség, ez nem szubjektív dolog....
jan. 21. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!