Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Magányos emberek, lenne...

Magányos emberek, lenne kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés

Fiú-Lány mindegy, korosztály 15-30 inkább akikkel beszélgetnék. Én a 20-as éveim elején járok és fiú vagyok. Nem az első próbálkozásom ez, nem jártam sajnos sok sikerrel eddig.


Somogy-Tolna-Bács Kiskun, Baranya elsősorban, mert jó lenne előbb utóbb személyes találkozó is. Ha messzebb laksz az sem gond, de akkor ritkán tudnánk találkozni.

Essünk át pár formaságon rólam röviden: magányos vagyok, no life. Nem igazán vannak barátaim, és nehezen találok olyanokat akivel egyezik az ízlésünk. Nem vagyok elvont egyébként meg semmi, csak egyszerűen a mai fiatalokkal nem nagyon találok hangot, persze énis ebbe a generációba tartozom, de én még másképp nőttem fel mint sokan a korosztályomban, van egy erősebb személyiségem. Egyébként nem iszom, nem dohányzom ha valakinek fontos lenne. Illetve nem szeretnék túl sokáig itt társalogni, elsősorban mert ide nem lépek be annyira sűrűn. Volt akinek ez problémát okozott, hogy de hát miért nem jó itt. Ebből azt szűrtem le hogy nem akar komolyabban megismerni, esetleg hogy ismerősök legyünk valahol, későbbiekben találkozzunk. Én előbb utóbb azért szeretem tudni hogy ki az illető, ne csak egy anonym figura legyen az éterben. Igazából ennyit elsősorban, szeretem a Wikipédiát olvasni, kirándulni, várost nézni, filmezni, zenét hallgatni, sétálni nagyokat.



jan. 21. 23:22
 1/5 anonim válasza:

Írj.

20as f

jan. 21. 23:51
 2/5 anonim válasza:
Írj 21/F
jan. 22. 13:28
 3/5 anonim válasza:
Írj
jan. 22. 18:57
 4/5 anonim válasza:

"Nem igazán vannak barátaim, és nehezen találok olyanokat akivel egyezik az ízlésünk."

Nem biztos, hogy érdemes ennyire leszűkíteni a kört... Az ízlés nem olyan lényeges szempont, ha barátkozásról van szó.

jan. 23. 08:36
 5/5 anonim válasza:
Írj, aztán csak találunk közös témát
jan. 26. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!