Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt 25-30 körüli nő...

Van itt 25-30 körüli nő ismerkedés, barátkozás célból? 40/F

Figyelt kérdés

Nem zárkózok el attól, ha több alakul, de alapvetően nem ezért keresek valakit, hanem azért, mert magányosnak érzem magam, és jó lenne, ha lenne valaki akivel kialakulhatna olyan bizalmas viszony, hogy meg tudjunk beszélni mély témákat is.


Magamról:

40/F, barna hosszú haj, szürkéskékeszöld szem, 182cm, 78kg, Korábbi kapcsolatomból van két gyerekem, már nagyobbacskák, így nem nyomaszt, hogy mindenképp családot kellene alapítanom. Jelenleg IT-ban dolgozok (ingázok BP-re), de voltam már cukrász is, szakács is, méhész is :) Szeretek csavarogni a természetben, van olyan amikor szeretek könyveket olvasni (szórakoztató, vagy szakmai tankönyvek) de ez nem folyamatos. Van házam, autóm, életem. Vannak haverjaim, de olyan mély bizalmi viszony senkivel sincs, mint amire vágyom. Azt gondolom, hogy nekem könnyebb megnyílnom az ellenkező nem felé. A kort azt ugyan beleírtam, de nem lényeges, el lehet térni mindkét irányban. Én úgy érzem magamon, hogy kb 15 évvel ezelőtt megálltam, ezért talán ilyesmi korúakkal jobban megtalálnám a közös hangot.



jan. 25. 23:09
 1/6 anonim válasza:
Mennyire hosszú az a haj? Érdekesnek tartanám ha a mai 25 éves nők hosszú hajú 40 éves palikra buknának.
jan. 25. 23:22
 2/6 A kérdező kommentje:

Váll felettig ér. Kicsit rocker beütés, leírtam mert nem akarok zsákbamacskát.


Nekem nem szükséges hogy a mai összes 25 éves nő az ilyen palikra bukjon. Ha egy is akad, akinek ez nem akadály, és képes baráttá válni, képes baráttá fogadni engem, akkor az már pont elég. Ha nem lesz ciki neki egy ilyen csávó mellett sétálni mondjuk. Szóval még csak nagyon bukni sem kell erre, csak elfogadni. Ebből az elfogadásból kevés van manapság, ezért gondoltam megelőzöm a bajt, és leírom.


Kívülállónak érződik az írásod. (a tévedek, akkor bocsánat) Gondolom csak a kíváncsiság miatt írtál, és nem bántásból.

jan. 25. 23:39
 3/6 anonim válasza:
Csak kíváncsi voltam, bocsánat. Már azt gondoltam ilyen macsó Brad Pittes hosszú haj.
jan. 25. 23:43
 4/6 anonim válasza:
Ha neked a haj a lényeg, akkor minek irsz ki bármit?
jan. 26. 08:05
 5/6 anonim válasza:
Meglepődtem ez a jíráson H 40 évesen 25 évest keresel kb nem a te korosztályod. Nekem is volt fiatalabb de már a 6 év is sok volt😭 egy 40 évesL
jan. 28. 19:25
 6/6 anonim válasza:
És írt valaki?
jan. 30. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!