Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van olyan leszbikus vagy...

Van olyan leszbikus vagy biszex lány, vagy egyáltalán bármilyen lány, aki szeret fortniteozni?:D

Figyelt kérdés
Lehetne jönni hozzánk.

febr. 6. 01:08
 1/10 anonim válasza:
Miért kell leszbinek vagy biszexnek lennie?
febr. 6. 05:41
 2/10 anonim válasza:
Zegszhirdetés
febr. 6. 06:26
 3/10 anonim válasza:
Ahhamm
febr. 6. 06:40
 4/10 anonim válasza:
Van, de nem en, mivel nem fortniteozok
febr. 6. 07:40
 5/10 A kérdező kommentje:

1#

Nem muszáj de tapasztalatból velük jobban megértjük egymást, tekintve, hogy én is az vagyok.

Nehezen barátkozok full hetero családanyákkal, mert nem nagyon van közös téma, meg teljesen más élethelyzetben vannak, mint én.



A férfiak meg már unalmasak hogy mikor kiderül, hogy lány vagyok, mindig rám mozdulnának……


Szóval egyszerűen csak komfortosabb lenne hozzám hasonlóakkal játszani.. sejtettem amúgy, hogy meg fog kellenem magyarázni, de nem baj, ha ezáltal előrébb vagyunk, akkor oké:)

febr. 6. 09:21
 6/10 anonim válasza:
Szerintem a leszbikus lányok pont hogy értik.
febr. 7. 23:31
 7/10 MegaDaves450 válasza:
pont ilyen játékos nincs
febr. 12. 10:35
 8/10 anonim válasza:

"A férfiak meg már unalmasak hogy mikor kiderül, hogy lány vagyok, mindig rám mozdulnának……"

A heteró nők nem fognak rád mozdulni.

Vagy keress meleg férfit, ők sem fognak.


Bezzeg' a lányokra meg te akarsz rá mozdulni... itt most itt épp :D

ápr. 23. 12:35
 9/10 anonim válasza:
A 8asnak igaza van
ápr. 23. 17:00
 10/10 A kérdező kommentje:

"-Miért kell leszbinek vagy biszexnek lennie?


-Nem muszáj de tapasztalatból velük jobban megértjük egymást, tekintve, hogy én is az vagyok.


Nehezen barátkozok full hetero családanyákkal, mert nem nagyon van közös téma, meg teljesen más élethelyzetben vannak, mint én.


...


Szóval egyszerűen csak komfortosabb lenne hozzám hasonlóakkal játszani.. sejtettem amúgy, hogy meg fog kellenem magyarázni, de nem baj, ha ezáltal előrébb vagyunk, akkor oké:)"


Egyébiránt monogám párkapcsolatban élek évek óta, köszi, nem akarok rámozdulni senkire. Bár valószínűleg ezt is fölöslegesen írtam le, ugyanúgy nem fogjátok értelmezni, mint a beidézett részt :D

ápr. 24. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!