Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretnétek barátkozni velem?...

Szeretnétek barátkozni velem? Férfi vagyok és 33 éves leszek két hónap múlva.

Figyelt kérdés

febr. 9. 17:09
 1/3 anonim válasza:
Mit lehet rólad tudni?
febr. 9. 20:18
 2/3 anonim válasza:
Én szintén 33 éves férfi leszek 2 hónap múlva 🖐️
febr. 9. 20:40
 3/3 anonim válasza:

Én 1 hónapja múltam 33 éves. Viszont ez így elég random és tág kérdés, kedves kérdező.

Ha ismerkedni szeretnél, ott a Tinder vagy egyéb online appok, vagy ha személyesen, akkor keress az érdeklődési köreidnek megfelelő tematikájú eseményeket, csoportokat, és ott sokkal egyszerűbb lesz közös téma, valós idejű reakciók stb segítségével ismerkedni. Én pl egy könnyűzenei kórusban ismertem meg a feleségem még kb 7 éve, most várjuk A 3. babánkat :)


Ha szeretsz társasozni - Játszóház Projekt!

Ha énekelni - keress bármilyen kórust

Ha kirándulni - keress FB-on nyilvános eseményeket, túrákat, nézz szét a jelentkezők közt ha nyilvános, és kb el tudod akkor dönteni, hogy a te korosztályod-e vagy sem

Vagy egyszerűen menj el önkénteskedni - jót is teszel, és garantáltan nyitott, befogadó, barátságos társaságra lelsz a többi önkéntes között :)


Remélem segítettem. Hajrá!

febr. 16. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!