Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedvetek barátkozni egy...

Lenne kedvetek barátkozni egy 28 éves Heves megyei sráccal?

Figyelt kérdés

Heves megyében lakom, és a közelemben keresek társakat, akikkel közösen elmennénk helyekre, programokra időtöltés, illetve esetlegesen új emberek megismerése céljából. A saját korosztályomból keresek, kb. 24-33 éves korig.

Nem akárkivel szeretnék megismerkedni illetve találkozni, csak aki kellően szimpatikus.


Nincsen olyan hobbim vagy érdeklődésem ami összehozna új emberekkel, így nincs kialakult ismeretségi köröm. A volt ismerőseimmel megszakadt a kapcsolat az iskola végeztével, a szimpátia és a közös téma hiánya miatt, illetve kiábrándultam belőlük. Nem érzem magam magányosnak, egyébként jól elvagyok egyedül is.


Általában jó a hangulatom. Visszafogott és introvertált vagyok, jóindulatú, illedelmes, kissé gátlásos, félénk, normális életet élek. Középosztálybeli vagyok.

A munkabeosztásom miatt nincs sok szabadidőm.



febr. 23. 15:20
 1/1 anonim válasza:
Megyén belül hol élsz? :)
febr. 26. 18:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!