Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt aki azért talál...

Van itt aki azért talál nehezebben barátokat, mert ritkábban van szüksége kommunikációra és több egyedüllétre van szüksége, mint az átlagnak?

Figyelt kérdés
Ha igen akár írhatsz is, mert én így vagyok ezzel, hátha találunk közös érdeklődési kört és talán kialakul barátság. Kor és nem mindegy. Lehetőleg Pest megye. Kisebb levelekben írnék kezdetnek néhány naponta. Rövidebb összefutás is lehetséges majd, ha úgy alakul a későbbiekben. Nem felületes ismerősöket szeretnék találni, hanem barátokat. Ha szeretsz nagyokat beszélgetni és programokra járnál akkor semmiképp se nekem írj :D Rengetegen vannak a környezetembe, akik irkálnának, programokra hívnak, de nem az én világom. Ha jobban kedveled a ritkább üzenetváltást, nem zavar, hogy élőben is sokat vagyok csendben és társaság helyett inkább 1 max 2 fővel futsz össze szívesen, akkor írj.
febr. 23. 19:43
 1/9 anonim válasza:
Akkor milyen téma érdekel?
febr. 23. 19:47
 2/9 anonim válasza:
És mit csinálnánk ha találkoznánk, ülnénk egymás mellett csendben? Jó program.
febr. 23. 19:55
 3/9 anonim válasza:
Jelen. Hasonló típusú vagyok. Sőt, sokszor még az összefutás sem játszik, mert félig-meddig külföldön dolgozom, keveset vagyok itthon.
febr. 23. 21:54
 4/9 anonim válasza:

#2 Miért, nincs azzal baj :D


Jó is az mikor két ember már tud csak ülni csendben egymás mellett. Ott már nem sok dolog van a kapcsolatépítéssel.

febr. 23. 22:25
 5/9 anonim válasza:
elképzelhető
febr. 23. 23:41
 6/9 anonim válasza:
Ha nem beszélgetsz a másikkal, akkor honnan tudod, hogy kicsoda és akarod-e a barátodnak?
febr. 24. 09:40
 7/9 anonim válasza:
Igen
febr. 25. 11:13
 8/9 anonim válasza:
Szia,próbáljuk meg hátha....
febr. 25. 14:27
 9/9 anonim válasza:
Ezeknek én megfelelnék, de kérdés hány éves vagy...
febr. 25. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!