Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Fiúk ti mennyire vennétek...

Fiúk ti mennyire vennétek rossz néven, ha egy lány teperne utánatok?

Figyelt kérdés
22 évesek vagyunk mindketten. A lány egy régi haverotok exe lenne, de már összevesztetek a haverral és egy ideje nem beszéltek. Nem csúnya a lány, már tettetek utalást arra, hogy jó a S.gge meg hogy racsapnatok a combjára. Nos én ezeket nőként azért csak jelnek vettem. Elhivtam talira, azt mondta lehet róla szó, majd szóljak és összedumálunk. Most egy pár napig várnék és ha nem ír megint elkezdenék érdeklődni és valami konkrétummal előrukkolni. Szerintetek ez jó ötlet? Milyen jeleket adjak még irányában? Van aki ennyire azt akarja hogy a nő szervezzen meg mindent? Vagy esetleg azt hiheti, hogy csak barátilag érdekel?

febr. 25. 21:47
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Ilyenek a mesékben vannak. Egy átlag pali után nem futnak a nők.
febr. 25. 21:53
 2/22 anonim válasza:
Ha letudta ennyivel, hogy majd LEHET róla szó, kitaláljuk, az szerintem felejtős. Jó leszel neki szórakozni meg talonban tartani és elővenni, ha épp nincs más. Ha komoly szándékból érdekelnéd, ugrott volna a lehetőségre azonnal.
febr. 25. 21:55
 3/22 anonim válasza:
De itt hol teper a lány??? :D
febr. 25. 22:02
 4/22 A kérdező kommentje:
Nekem sincsenek komolyabb szándékaim irányában, csak alkalmak adtán.
febr. 25. 22:25
 5/22 anonim válasza:

Nagyon.

Igaz, én búza vagyok. 😂

febr. 25. 22:28
 6/22 anonim válasza:
Lúzer csávó, meg egy mindenre kapható nő önbecsülés nélkül. Működhet, csak kell hozzá két bánatbicikli.
febr. 25. 22:32
 7/22 anonim válasza:
A történetre nem reagálok csak a kérdésre. Ha a csaj igazán tetszik vagy érdekel akkor, ahogy már írták, kapnék a lehetőségen. Amennyiben lelkesedig a dolog iránt valaki, vagy nem tesz érte, valószínűleg azért van mert nem akarja. És ha valakivel nem akarsz semmit és nyomul rád az függetlenül nemektől és identitásoktól kellemetlen és gáz.
febr. 25. 22:36
 8/22 anonim válasza:
* amennyiben nem lelkesedik
febr. 25. 22:37
 9/22 anonim válasza:
Mond meg neki hogy barátság extrákkal akarsz. Nem olyan nehéz ez. Mindketten nagykorúak vagytok. 31/F
febr. 25. 22:37
 10/22 anonim válasza:

Ez az anonim palit miért nem lehet értékelni? Figyelitek?

Eddig csak ő írt, de egyik válaszánál sincs ott, hogy hasznos volt-e ez a válasz.

febr. 25. 22:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!