Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretne valaki barátkozni?...

Szeretne valaki barátkozni? Férfi vagyok, 33 éves leszek Áprilisban, szeretek sörözni és közben mulatós és punk zenéket hallgatni, szeretek sétálni és videojátékozni is.

Figyelt kérdés

márc. 1. 21:58
 1/9 anonim válasza:

Érdekes és értékes életet élhetsz.

Biztos sok barátra lesz itt és sörözhettek miközben Lagzi Lajcsit hallgattok vagy akár pogózhattok punk zenére.

márc. 1. 22:08
 2/9 anonim válasza:
És mi olyat szeretsz még esetleg, ami egy nő számára érték? Mert amiket felsoroltál, az a remalom kategória egy normális nőnek. (na ilyet pont ne!)
márc. 1. 23:28
 3/9 anonim válasza:
Dehogy szeretsz te mulatós és punk zenéket hallgatni. Te vagy az a náci, aki nem bír lenyugodni, mindjárt meg is írod nekem privátban, hogy kiket nyírnál ki. 😂
márc. 1. 23:41
 4/9 anonim válasza:

2-es

A sétával meg videójátékkal mi baj?

márc. 2. 04:03
 5/9 anonim válasza:
A sörözés és a séta teljesen rendben van, max a kényes picáknak lehet rémálom kategória. N
márc. 2. 06:41
 6/9 anonim válasza:
A videojáték egy függőség. Semmi más baj nincs vele amúgy. Sajnos apám és az öcsém is az.
márc. 2. 13:27
 7/9 anonim válasza:
Esetleg életcél 33 évesen? Vagy valami, ami pozitív a sétán kívül?
márc. 2. 13:28
 8/9 anonim válasza:

6

Tévedsz. Van olyan, hogy videójáték függőség, de alapvetően nem az, hanem egy kikapcsolódási forma. Gyakorlatilag minden lehet függőség

márc. 2. 14:03
 9/9 anonim válasza:

Szia!


Ha gondolod írhatsz, aztán meglátjuk van-e valami közös bennünk! 26/N

A sört nem szeretem, de barátkozni szívesen barátkoznék.

márc. 3. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!