Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok, lenne kedvetek ismerke...

Lányok, lenne kedvetek ismerkedni? 22/F Bemutatkozás lejjebb.

Figyelt kérdés

Szívesen beszélgetnék, ismerkednék, jólérezném magam valakivel. Azért gondoltam erre a helyre, mert az anonimitás adott, és így valóban ismerkedés alakulhatna ki, és nem egy kép dönt arról ,hogy most csevegjünk-e egymással vagy sem. Persze, nem zárom ki a lehetőségét annak ,hogy képet cseréljünk. Az intelligencia szexi, és ezt is vallom, szóval ha annak tartod magad, és szívesen megismernél, akkor írj :)


Röviden rólam. 22 éves vagyok, Budapesten élek. Jelenleg egyetemre járok és mellette dolgozom is. Nyilván egy ilyen kérdésben mindneki ezt állítja magáról, de nem tartom magam unalnasnak sem. Szeretek sportolni, barátaimmal lógni és velük programot szervezni, konyhában ténykedni, sportolni, és hiszek az élethosszig tartó tanulásban is. Vannak elképzeléseim, terveim a jövőre nézve, ambiciózusnak mondanám magam. Bár alapvetően tárkeresési szándékkal írtam ki a kérdést, konkrét kritérium nincsen ,hogy kik írhatnak. Nyilván örülök ha te is ezzel a motivációval írsz, de szívesen benne vagyok beszélgetésben és barátkozásban is. Aki végigolvasta, annak köszönöm, és remélem minél többeteknek megjött a kedve hozzám, és írtok majd :D


Kinézetről még annyit, hogy 180 cm magas, sportos testalkatú, barna hajú barna szemű srác vagyok.



márc. 2. 14:07
 1/2 anonim válasza:

Majd 10-15 év múlva esetleg!

33/N

márc. 2. 14:38
 2/2 anonim válasza:

Hányszor írod ki ezt a kérdést még máshogy megfogalmazva?

A kinézet mindig ugyanaz xd

márc. 2. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!