Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » A férfiak csak nőkkel barátkoz...

A férfiak csak nőkkel barátkoznak?

Figyelt kérdés
Amint kiderül, hogy férfi vagyok, szinte mindig vége.
márc. 2. 19:33
1 2 3 4 5
 1/48 anonim válasza:
Leginkább nőkkel akarunk, de nem barátkozni.
márc. 2. 19:43
 2/48 anonim válasza:

Egy hetero férfi kicsit félre érti, ha egy másik férfi csak úgy ismeretlenül ráír.

Munkahelyen kicsivel könnyebben menne,olyanokkal akikkel nap mint nap találkozol.

márc. 2. 19:48
 3/48 A kérdező kommentje:
Ha nincs szex a képben, esélytelen barátkozni? :o(
márc. 2. 19:48
 4/48 A kérdező kommentje:
2: A suliban sem nőkkel haverkodik egy srác. :o)
márc. 2. 19:49
 5/48 anonim válasza:

#4

A suliban nap mint nap találkozol emberekkel és szimpátia alapján kialakul a barátság. Viszont ha a gyakorin keresztül rámír egy pasi na az egy kicsit félre érthető.

márc. 2. 19:52
 6/48 anonim válasza:
Férfi vagyok és nőkkel egyáltalán nem szoktam barátkozni és nem is fogok.
márc. 2. 19:56
 7/48 anonim válasza:
A legtöbb férfi csak szexuális zsákmányként tekint a nőkre. Sajnos kevés olyan férfi van aki hajlandó a nőkre barátként tekinteni.
márc. 2. 20:28
 8/48 anonim válasza:
Én szoktam férfiakkal ,de mondjuk ha meghallják ,hogy meleg vagyok....se szó se beszéd offolnak
márc. 2. 20:32
 9/48 A kérdező kommentje:
Értem. Hát akkor ez így elég nehéz sajnos. :o(
márc. 2. 20:33
 10/48 anonim válasza:
A kérdésből arra következtetek, hogy személytelen ill. anonim, arc nélküli online barátkozásról beszélsz. A barátkozás bármilyen nemű személlyel lehetséges, de nagyon lényeges a barátkozás személyes tulajdonságokon, a barátkozás témáján alapuló mivolta. Ezért alakulnak ki könnyebben munkahelyen, közös tevékenységen, közös érdeklődési körön alapuló "barátságok", amiknek alapvetően nem a szexualitás, hanem egyéb partnerség az alapja. Az emberi psziché működése annyira bonyolult, hogy persze a szimpátia, esetleges bizonyos mértékű testi vonzódás sok esetben (különböző mértékben) kialakul, de kellő mértéktartással fenntartható a baráti viszony. Férfiként lehet nőkkel barátkozni, ha a szexualitás intelligens módon háttérbe szorítható és marad a kölcsönös tisztelet, a másik fél nézeteinek elfogadása, sőt határozott igény arra, hogy megismerjük egy másik nézőpont szempontjait. Alapvetően figyelembe kell venni, hogy egészen mást keres a barátságban egy férfi, mint egy nő. A nők sokkal érzékenyebben közelítik meg az érzelmi kérdéseket, könnyebben beszélnek róla, míg a férfiak között ez nagyon ritka téma.
márc. 2. 20:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!