Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Huszonéves lányok, valaki...

Huszonéves lányok, valaki eljönne egy társasestre?

Figyelt kérdés
Kizárólag barátkozási célból szerveznék társasestet, ahova ~20-27 év közötti lányokat (!) várnék. Biztonsági szempontból egy társas bárba mennénk elsőre, és szeretném, ha legalább 5-6an lennénk, próbálnánk meg új haverokat találni. Helyszín: Budapest belvárosa. Bármilyen egyéb programra nyitott vagyok egyébként :D

márc. 3. 16:01
 1/5 anonim válasza:
Kevés undorítóbb hitvány hely van a belvárosnál.
márc. 3. 17:09
 2/5 A kérdező kommentje:
Tény, de a lakásomra nem hívok senkit sem ismeretlenül és tömegközlekedéssel azt a legkönnyebb elérni.
márc. 3. 19:50
 3/5 anonim válasza:
Miért feltétlen fontos hogy csak lányok legyenek? Ha már haverkodás/barátkozás céljából alakulna a dolog, nem lenne jobb egy vegyes társaság?
márc. 3. 21:10
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert bárkivel is találkoztam eddig barátkozás céljából és férfi volt, csakis párkapcsolatot/szexet akart. Hiába beszéltük meg előre online, hogy nem ez a célom... ha élőben is megmondtam, hogy nem kamuztam, van párom, akivel nagyon is jól elvagyok, akkor lekoptak, már hirtelen barátkozni sem akartak. Tudom, hogy nem lehet 5-6 ember alapján mindenkire levonni a tanulságot, de a fő indokom ez. A másik, hogy a párom fiú haverjaival elég jóban vagyok, így inkább a női társaság hiányzik az életemből - persze ha később csapódnak fiúk is hozzánk, egyáltalán nem fog zavarni.
márc. 3. 21:29
 5/5 anonim válasza:
Így érthető csak a haverkodás szóból gondoltam erre. Bár nem tudom, nekem pl sose volt ilyen célom innen. Nem is értem miért gondolja valaki, hogy innen bárki belemenne ismerkedés nélkül random egy ilyenbe. Viszont ha több emberről van szó, akkor kisebb ennek az esélye nem? Meg ott a társas, én nagyon szívesen csatlakoznék egy ilyenre, mert imádom a társasokat, csak sajnos nagyon messze vagyok :/
márc. 3. 21:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!