Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt duci vagy pocakos...

Van itt duci vagy pocakos lány akinek volna kedve ismerkedni 21/F ? Kérlek írjatok főleg ha Hajdú bihari vagy az közelben vagytok.

Figyelt kérdés
Szimplán csak ismerkedni szeretnék , és lessz ami lessz , aki kéri arra írok priviben

márc. 4. 13:18
1 2
 1/19 anonim válasza:
Olyan pocakos is érdekel aki már a hatodik hónapban van?
márc. 4. 19:55
 2/19 anonim válasza:
Szerintem itt a kövér lányokra gondolt
márc. 4. 20:17
 3/19 anonim válasza:

Előbb fog rád írni egy vékony lány mint egy "pocakos".


A dagadt nőknek van a legnagyobb pofájuk, azt hiszik minden férfi őket akarja és meg vannak róla győződve, hogy a világ legjobb női.


Ismerkedj, de ezt ne írd bele, mert bennük csalódni fogsz ha arra számítasz, hogy ők kedves, szent lelkek és szerények.

márc. 4. 20:19
 4/19 anonim válasza:
Utolsó.Én pont ennek az ellenkezőjét tapasztalom,magamon és a társaságomban is!Aki picit kövérebb,vagy épp nagyon annak nagyon kevés önbizalma van,fél ismerkedni mert nincs önbizalom stb.Szóval nem tudom miről beszélsz mert én olyat még nem láttam akinek tényleg lenne önbizalma
márc. 4. 21:24
 5/19 anonim válasza:

4


+1

márc. 5. 13:12
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ^w^ , de valakinek nincs tényleg ilyen lány ismerőse vagy hasonló ? , olyan lány aki szeret enni meg szereti a hasát ? Előre is köszönöm a válaszokat
márc. 5. 16:02
 7/19 anonim válasza:
meghalok :D hát te vagy szerintem a legszerencsésebb az ízlésben, ha azt nézzük, hogy rengeteg dagadt nő van akinek nincs párja :D
márc. 5. 16:17
 8/19 anonim válasza:
Környékünkön inkább a kisebbség körében akadnak ilyenek. Legalább 120 kilónál kezdődnek, még télen is papucsba járnak, mert olyan vastag bokájuk van, hogy nem megy rá a cipő vagy csizma. Igazi oláh csajok. Olyanra gondolsz? Csak mert a család rögtön megborotvál ha csak hozzájuk szólsz. Fehér csajok között már nincs ilyen. Régen a padödös csajok voltak ilyenek, de az vagy 30 éve volt. Már mindenki fogyókúrázik. Már a súlyemelő csajok is bomba nők, nem ilyen régi NDK kinézetű malac.
márc. 5. 17:28
 9/19 A kérdező kommentje:
én nekem nem 100 kg s kell legfeljebb kb ilyen 70 kg ra kondoltam
márc. 5. 17:48
 10/19 anonim válasza:
70 kilós az neked duci? A duci olyan 120 nál kezdődik. Te hány kiló vagy?
márc. 5. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!