Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hölgyek, ismerkedne valaki...

Hölgyek, ismerkedne valaki mocskos fantáziáju férfival? 32F

Figyelt kérdés

Techno/dance/electronic zenét hallgatok a '90-es '00 évekből.

Komédia, akció, fantázia filmeket kedvelem.

Autóversenyeket kedvelem.

Szabadidőmben séta, autózás, zene hallgatás.

Politika, celebhírek kizárva.


márc. 5. 06:08
1 2
 1/16 anonim válasza:
Nagyra nőtt ovodásra asszociálnak ám ezekből. Még a kerek, folyton bután mosolygó arcodat is odaképzelik, és elfogja őket a rossz érzés, a hidegrázás, és a menekülhetnék egy pillanat alat. Szívesen :)
márc. 5. 12:21
 2/16 A kérdező kommentje:

😂😂😂 Ez az! Elsőre megvan!


A tisztalelkü, hithű büszke magyar, és példaértékü előélettel!

Ő nem hibázik, mindig jó döntést hoz. Ha mégis akkor azt azonnal kimagyarázza, hogy azt ő azért mert,....

Hűséges a párjához! Amikor épp ott van mellete, vagy pont a buszra siet.

Mindent jobban tud és mindenhez is jobban ért.

Nemhiába, a piramisokat is magyarok épitették!


Napestig lehetne folytatni.


Kellemes családtagverést a nap hátralevő részében.

márc. 5. 12:21
 3/16 A kérdező kommentje:

Ez a gyakorikerdesek.hu oldal lényege! Név és arc nélkül kérdezhetsz/monhatsz amit csak akarsz. Nincs következménye.

Legfeljebb kitiltanak az oldalról. Lesz masik email fiók.

márc. 5. 12:24
 4/16 anonim válasza:

Nem értem hogy jön ide a magyarkodás és a családverés, ha tudnád mennyire megvetem én azt akkor nem írnád, de így vicces hogy mégis pontosan erre asszociálsz :D

Én abszolút segítő szándékúnak írtam amit, azért írtam a végén hogy szívesen. De akkor segítek még, gondold át fejben ez a kombináció vonzó egy nőnek? És miért nem?

márc. 5. 12:39
 5/16 A kérdező kommentje:

Volt előtted két másik válasz. Talán 1, talán 2 különböző személytől. Én azokra válaszoltam. De már korábban jelentettem az első két választ a moderátoroknak és eltüntették.


Amikor elkezdtem írni az első válaszomat akkor még csak az a két válasz volt.


Amikor rákatintottam a küldésre akkor már ott volt a tied is.


Bocsánatot kérek a félreértésért.

márc. 5. 14:36
 6/16 anonim válasza:

Ja értem semmi baj, láttam azokat is, csak céltalan prosztó kötekedések voltak. Jó is hogy törölték, szemetelik az oldalt vele :D


Amúgy kicsit szigorúan ítélhettem meg, talán akadnak olyan lányok akik pont erre vágynak amit írsz, bár véleményem szerint eléggé ritkák lehetnek, főleg manapság. Azért sok sikert kívánok hogy megtaláld őket!

márc. 5. 14:49
 7/16 A kérdező kommentje:

A 12:21-es válaszom pedig tömény irónia.


Igen értem a válaszodat és a jószándékodat.


Mit veszíthetek azzal hogy kiírok egy ilyen kérdést?

Száz hasonló kérdés jön naponta a péniszméregetőktől a politikai fanatikusokig.


De vannak túlon túl okos emberek mint az a korábbi válaszoló akik nem tudják hogy milyen életet éltél, élsz jelenleg. És egyszerüen csak muszály beleugatni valamit a témába.

márc. 5. 14:55
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Persze nem szabad általánosítani.

márc. 5. 14:57
 9/16 A kérdező kommentje:
A volt barátnőm pl. örömmel nyalata ki a fülemet. Most sexertem mi tetszett neki abban. :D de marha jó volt
márc. 5. 14:58
 10/16 anonim válasza:

Senki nem fog írni

Az internet nem így működik, nő soha nem ír pasira

márc. 5. 16:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!