Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedve valakinek beszélgetni?

Van kedve valakinek beszélgetni?

Figyelt kérdés

Unatkozok..

És rég sodort az élet elém kommunikatív,empatikus, és humoros beszélgetőtársat szóval kutatok.. Hátha 🤷‍♀️

25/N



márc. 6. 01:01
1 2
 1/16 anonim válasza:
Még ha ritkán is, de azért akad néhány itt az oldalon. Férfi és nő is egyaránt, csak nehezebb őket kiszűrni a sok nem megfelelő partner közül. Én szívesen tennék veled is egy próbát, de jelenleg ilyen téren foglalt vagyok. Szóval most csak erre a rövid bíztatásra és megerősítésre futotta :)
márc. 6. 01:14
 2/16 anonim válasza:

Kommunikatív, vicces és empatikus 25 éves srác vagyok. De nem tudom akarnék-e veled beszélgetni. Elvégre, azt írtad, hogy unatkozol. Így pedig, gondolom csak az unalom elüzésére kell valaki aki szórakoztat.

Ilyenben beszélgetésekben meg sajnos volt már részem itt. Nem kellemes, ha csak erre kellesz valakinek.

Te más lennél esetleg? Ha igen, nyugodtan írj, s dobj fel valami témát.😄

márc. 6. 02:40
 3/16 anonim válasza:
Mekkora?
márc. 6. 05:48
 4/16 anonim válasza:
Ha unatkozol, kezdj bele valamibe ami előre visz az életben.
márc. 6. 05:51
 5/16 anonim válasza:

Szerintem jól kijönnénk, még ha nem is vagyok 100%-osan olyan, amit leírtál, ritka az olyan helyzet, hogy ne kelljen minimális kompromisszum.

Viszont úgy nem szeretnék, hogy csak unaloműzésre legyek jó, ha épp nincs mit csinálnod. Hosszútávú barátság esetleg? Persze ha alakul, mert erőltetni nem lehet, de az esélyt adjuk meg neki, ne zárkózzunk el tőle.

márc. 6. 09:11
 6/16 anonim válasza:
Beszélhetünk,de több okból sem igen lennék megfelelő számodra.
márc. 6. 09:34
 7/16 anonim válasza:
Írj ha szeretnél
márc. 6. 09:47
 8/16 anonim válasza:
Ha még mindig kutatsz, tegyünk egy próbát, még az is lehet, hogy kommunikatívnak, empatikusnak és viccesnek találsz. :)
márc. 6. 09:49
 9/16 anonim válasza:
NEKEM ne ÍRJATOK!
márc. 6. 09:50
 10/16 anonim válasza:
Van kedvem 26F
márc. 6. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!