Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan, akivel tudnék...

Van itt olyan, akivel tudnék beszélni?

Figyelt kérdés
Van egy két dolog, ami nyugtalanít és jó lenne kibeszélni magamból.

márc. 9. 21:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ha csak meghallgatni kell,..mert segíteni nem biztos hogy tudok, így hogy nem is tudni milyen témájú dolog ami bánt!?
márc. 9. 21:03
 2/12 A kérdező kommentje:

Talán lehettem volna kicsit pontosabb. Oké. Nagyvonalakban annyi, hogy szeretném összeszedni magam, meg kicsit pozitívabban látni dolgokat.

Elmúlt 10 év nem éppen volt lélekemelő. Elég sok ocsmány dolgon vagyok túl, de kiakarok törni ebből.

Telehányni nem akarom ezzel a fórumot, nekem már ez bőven elég, hogy aki volt hasonló helyzetben az leírja, hogy tudott kikászálódni belőle.

márc. 9. 21:11
 3/12 anonim válasza:
Valami vagy valaki visszatart, hogy pozitív irányba indulj el/ összetudd szedni Magad?
márc. 9. 21:18
 4/12 A kérdező kommentje:

Eltaláltad. Az a valaki azt hiszem, hogy leginkább én vagyok. Illetve amikor próbálnék úgy hozzáállni, hogy változtatok valami kétely mindig van bennem.

Jó lenne kitartóbb tudnék lenni.

márc. 9. 21:24
 5/12 anonim válasza:

Hát ilyenben azért nem tudok biztos tanácsot adni, mert én is küzdök azzal hogy mindig megfelelő számomra utólag is nyugodt döntéseket hozzak bármiben is!

De az biztos hogy akkor Magadban kell biztosabbnak lenned és bíznod magadban hogy jó döntéseket hozol!

De volt már olyan döntésed aminek negatív eredménye lett?

Meg azért számít hogy milyen rossz dolgok értek, amik elvehették az önbizalmad!

márc. 9. 21:41
 6/12 anonim válasza:
Na mesélj, ha szeretnél.
márc. 9. 21:42
 7/12 anonim válasza:
El kell költözni a mamahotelból és el kell menni dolgozni.
márc. 9. 21:48
 8/12 A kérdező kommentje:

Egyedül élek. Volt sok rossz döntésem, amit utólag kijavítottam, de mindig azon őrlődtem egy időben, hogy jobb lett volna, ha ki se alakul ez a helyzet. Meg hogy hová tettem megint az eszem, amikor ebben megbíztam.

Ezekből már kinőttem és ezekkel felhagytam, de tudatalatt azért idegesít, hogy hogy lehettem ilyen ostoba.

márc. 9. 21:55
 9/12 anonim válasza:
Ha gondolod írj
márc. 9. 21:59
 10/12 anonim válasza:
Írj ha akarsz
márc. 9. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!