Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan kedves hölgy/lán...

Van itt olyan kedves hölgy/lány,aki játszik gta online-nal? Ha van,akkor discordon keresztül lenne kedve játszani? Ja és PC-s vagyok!

Figyelt kérdés

Gondoltam szerencsét próbálok már:D (a trollok kíméljenek légyszi,de úgyis lesz pár aki bepróbálkozik majd:D)

19/F



márc. 11. 15:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyedül szoktam játszani solo-ban,mivel egyik haverom se játszik vele. A discord szerverekkel pedig felhagytam,azért írtam ki a kérdést hátha van itt valaki.. :)
márc. 11. 15:41
 2/5 anonim válasza:
A kedves lányok nem ölős bűnözős játékokkal játszanak, hanem sims-el.
márc. 11. 16:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért nem mindegyik,vannak ám kivételek is.. de a sims is jó játék
márc. 11. 16:13
 4/5 anonim válasza:
Értem én, de az pont nem kedves még mindig, hanem inkább vagány :D Bár ha csak a megszólításnak szántad a kedves-t nem pedig keresendő tulajdonságnak, akkor abszolút megértem és bocsánat az okoskodásért is.
márc. 11. 17:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak megszólításnak szántam:3
márc. 11. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!