Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Győr-Moson-Sopron megyei melegek?

Győr-Moson-Sopron megyei melegek?

Figyelt kérdés
Ismerkednék GYMS megyei, Mosonmagyaróvár vagy Jánossomorja környéki melegekkel. Hiányzik egy barát, akivel néha összefuthatnék, vagy elmennénk valamerre. Eddig eléggé bezárkóztam, és talán nehéz is az igazi személyiségemet a felszínre hozni, de szeretném megpróbálni. 39 éves leszek, nem vagyok bulizós vagy állandóan csavargó típus. Valaki beszélgetni? Nem szexet keresek!

márc. 30. 15:29
 1/8 anonim válasza:
A barátságnak mi köze van a szexuális beállítottságodhoz? 39 éves vagy és nem tudsz különbséget tenni a kettő között?
márc. 30. 17:57
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz normális választ írni, minek írogatsz? Senki nem kíváncsi a hülyeségeidre.
márc. 30. 18:37
 3/8 anonim válasza:

Én megtiszteltelek egy normális válasszal ami releváns, most azért mert ezt nem tudod felfogni továbbra sem az a te bajod.

Kérdezem én, miért szexuális identitás alapján akarsz barátot magadnak? Mit befolyásol az? És nem, nem az a válasz, hogy mert csak. Hogyha megtudod azt indokolni az esetleges homofóbián kívül, hogy miért akkor esetleg volt értelme a hozzászólásodnak.

márc. 30. 19:06
 4/8 anonim válasza:

Na most akkor adok egy normális választ, habár nem én vagyok a kérdező.


Simán lehet, hogy hozzá hasonló élettapasztalatokkal rendelkező embert keres, aki megérti a problémáit, aki érdemileg hozzá tud szólni és tanácsot adni.


Nem kell mindig a legnegatívabb feltételezésre ugrani:D

márc. 30. 19:14
 5/8 anonim válasza:
Nekem van egy bőnyi ismerősöm, aki hasonló hozzád és lehet jól kijönnétek!
márc. 30. 19:28
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es, köszönöm szépen! Örülök, hogy van, akinek nem kell magyarázkodni. :)
márc. 30. 20:07
 7/8 anonim válasza:

#6

Dobj egy privit és nézzük meg mi legyen.

márc. 30. 20:10
 8/8 anonim válasza:

Pesti meleg férfiként egy hasonló beállítottságú pesti férfinek nagyon örülnék.

Kár,hogy a kérdező kissé messze van tőlem.

márc. 31. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!