Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedve valakinek ilyen...

Van kedve valakinek ilyen tipusú emberrel barátkozni?

Figyelt kérdés
Szeretem a mély, tartalmas beszélgetéseket. Szeretek beszélgetni a tudományról, néha edzésről, az élet nagy kérdéseiről, dolgairól. Ugyancsak szeretek beszélgetni a napomról, hogy vagyok, természetesen a kölcsönösség alapelv, mindenben meghallgatom a másikat, sőt igénylem, hogy panaszkodjanak nekem. Sok minden érdekel, kivéve a foci. Először itt, majd snapen, vagy instan beszélhetnénk. Szeretek érdekességekről beszélni stb. Leginkább fiú barátot keresek, mert abból nem sok van. Légyszi légy hasonló és legyen sok közös témánk. F17

ápr. 7. 21:47
 1/8 anonim válasza:

Ugye nagyjából korodbeli barátra gondoltál? Lehet idősebb?


Földrajzi távolság mennyire számít?

ápr. 8. 08:50
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen nagyjából korombeli, nem gond ha messze vagy, mert nem szándékozom olyan sűrűn találkozni mert csak chatelni van időm.
ápr. 8. 13:18
 3/8 anonim válasza:
Hol laksz amúgy?
ápr. 8. 16:28
 4/8 anonim válasza:
Nem
ápr. 9. 03:13
 5/8 anonim válasza:

Szia!

Szívesen ismerkedek, szeretek új embereket megismerni.

25 éves srác vagyok, ha gondolod írj. 😎

ápr. 9. 05:00
 6/8 anonim válasza:
A sok panaszkodas hallgatasatol depresszios leszel
ápr. 9. 07:09
 7/8 anonim válasza:
Nekek lenne bar en mar 40 vagyok
ápr. 9. 07:10
 8/8 anonim válasza:
Szia! Ha még barátokat keresel, nekem nyugodtan írhatsz. 17/F
ápr. 10. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!