Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve "barátkozni"...

Lenne kedve "barátkozni" 30-40 év közötti nőknek?

Figyelt kérdés
Fővárosi csak,én 34 éves nő vagyok. :)
ápr. 8. 13:35
 1/7 anonim válasza:
Mit jelent a "barátkozni"?
ápr. 8. 13:54
 2/7 anonim válasza:
Jaj, ha egy tízessel fiatalabb lehetnék! :(
ápr. 8. 15:33
 3/7 anonim válasza:

Kedves 2-es,ne légy szomorú a korod miatt az élet attól lesz szép, hogy széppé tesszük magunknak :)

Egy 50-es férfi

ápr. 9. 07:11
 4/7 anonim válasza:

Kedves 3-as!


Mivel viszonylag jól működő párkapcsolatom van, ezért csak és kizárólag barátságot fogadok el más férfiak részéről.


Többségében férfi ismerőseim vannak javarészt. (Sajnos olyanok is akadnak, akik kéretlenül beköltöznének hozzám. Jó lesz tehát vigyázni.)


Inkább nőtársakat keresnék, mert ezen a területen kevés a személyes kapcsolatom/kapcsolódásom. Telefonos van néhány, de én kb. 2-3 órát beszélnék hétvégente, ha lehet.


Így értettem a szomorúságot. (Mármint a nőtársak többsége bizalmatlan a középkorúság éveiben. Akik valamilyen oknál fogva család nélkül maradtak.)

ápr. 9. 07:20
 5/7 anonim válasza:

Kedves 4-es!

Így már értem :)

Örülök hogy rendben van az életed, maradjon is így :)

Női barátságot nem tudok felajánlani, mivel férfi vagyok.

Mindent jót neked, és mindenki másnak is!

ápr. 9. 08:00
 6/7 anonim válasza:
Barátkozhatunk, Bp-i 35 éves nő, de csak ha a barátkozást a hagyományos értelemben érted, hetero vagyok :D
ápr. 9. 12:18
 7/7 anonim válasza:

Kedves 5-ös!


Amikor az előző választ írtam - április 9.-én, reggel 7 óra 20 perckor - akkor még tényleg inkább "rendben" voltak a dolgok.


Azóta történtek előre nem látott kedvezőtlen fordulatok - ami ugyan félig-meddig várható volt, mégis égszakadás/földindulásként hatott rám. (A párkapcsolatom nem jelenti azt, hogy zökkenőmentes minden egyes percünk.)


Ettől még új kapcsolatokra szükség lenne.

ápr. 11. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!