Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedve valakinek szövetkezn...

Van kedve valakinek szövetkezni velem csajozás terén?

Figyelt kérdés

27 éves férfi vagyok. Van 1 haverom, de ő nem igazán csajozós, engem meg érdekelnének a nők, de sajnos nem voltam soha sikeres ezen a téren, úgyhogy maradt az, hogy időnként prostihoz járok, de barátnőre is vágynék most már. A gond az, hogy nem igazán van lehetőségem nőkkel hogy hol ismerkedni. A munkahelyemen nem tetszik senki (és szerintem nem is lenne jó onnan választani), bulizni meg nagyon ritkán járok néhány rock koncertre, ami érdekel. Tinderen nem igazán van sikerem.


Az elmúlt években meghíztam, az se pozitív, de elkezdtem egy hete fogyókúrázni rendszeres futás mellett. 180 cm és 100 kg vagyok, illetve remélem most már kevesebb. Egy hét után 98,6 kg-ot mutatott a mérleg.

Szerintem, ha lenne egy jó haverom, aki hasonló helyzetben van, mint én, hogy csajozna, de nem igazán van társasága és egyedül nem igazán megy neki, akkor ideális lenne egy haveri kapcsolat, amiben segítünk egymásnak kölcsönösen, eljárunk ide-oda ismerkedni nőkkel, biztatjuk egymást stb.


Érdeklődési területeim egyébként a nőkön kívül a zene. Elektromos gitáron tanulok másfél éve. Érdekel a science fiction, főleg a misztikusak, pl.: stranger things, a rejtély, flash forward, lost-eltűntek.. de szeretem a Jurassic Parkot, Godzillát, King Kongot, meg az időutazós scifiket is, pl.: vissza a jövőbe vagy a rejtély kapcsolódó epizódjai... a scifi horrorokat is szeretem, lásd a bolygó neve: Halál.


Szóval nagyjából ennyi. Szerintem lehet több hasonló férfitársam van hasonló helyzetben, mint én, hogy hiányoznak igaz barátai, akikkel tudnánk egymást segíteni. Sajnos a korábbi iskolás barátaimmal megszakadt a kapcsolat.



ápr. 10. 15:45
 1/7 anonim válasza:
Hova valósi vagy? Kihagytad az egyik legfontosabbat.
ápr. 10. 16:30
 2/7 anonim válasza:
Ha esetleg elmegyünk bulizni valamerre, és nem jön össze csaj, azért kivrjuk egymasnak?
ápr. 10. 16:33
 3/7 A kérdező kommentje:
Pesten dolgozok és dorogon lakok, esztergom közelében
ápr. 10. 16:54
 4/7 anonim válasza:
Jó ötlet. De ha dorogi vagy, így azért nem annyira egyszerű. Mert ugye Budapest a fő vadászterület. De néha néha 1-2 sör beleférhet. Onnantól a vakszerencse, hogy éppen milyen lanytarsasag akad az utba.
ápr. 10. 21:04
 5/7 anonim válasza:
Esztergomi vagyok, ha gondolod az egyik napon beülhetünk valahova dumálni.
ápr. 10. 21:23
 6/7 anonim válasza:
Strandon milyen ötletnek gondolnád a csajozást?
ápr. 11. 22:40
 7/7 Musztafa Kebab válasza:
Na még vannak puák:)
ápr. 18. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!