Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ismerkednék,leveleznék,barátko...

Ismerkednék,leveleznék,barátkoznák 45 feletti magányos hölgyekkel,60F.Esetleg valaki?

Figyelt kérdés

ápr. 13. 09:44
 1/8 anonim válasza:
-nék
ápr. 13. 09:58
 2/8 anonim válasza:

Ami a magányosság fogalmát illeti: mire gondolsz pontosan Kérdező?


Párkapcsolatban él az illető, és mégis el van hanyagolva (kielégítetlen szeretetigény,) ez jutott az eszedbe?


Neked mi lenne a szeretetnyelved? Gyermek - egy vagy több - legyen az előző kapcsolatból? Esetleg már unoka?


Exférj vagy ex élettárs, mint baráti kapcsolat?


Földrajzi értelemben merrefelé keresgélnél?

ápr. 13. 12:59
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten házas vagy párkapcsolatban élő hölgyekre gondoltam.Exférjre sem gondoltam hiszen oda írtam hogy hölgyekkel.A távolság nem akadály ha az ember levelezget.A magányosság nem azt jelenti hogy a hölgyek boldogságát szabadságát rabolom.Az hogy valakinek van gyermeke unokája mennyire befolyásolja a levelezgetést,barátkozást,ismerkedést hiszen egy szép szó nem kerül semmibe?Az hogy valaki párkapcsolatban él és el van hanyagolva az az érintett magánügye.
ápr. 13. 14:21
 4/8 anonim válasza:

Írd le mi a véleményed ezekről az írókról: Paolo Coelho, Müller Péter


Ha leírtad írom a megfejtést.

ápr. 13. 14:46
 5/8 A kérdező kommentje:
Mind a kettő író de nem velük akarok levelezgetni.Maradjunk már a formaságnál,nem ez volt a feltett kérdésem.
ápr. 13. 14:55
 6/8 anonim válasza:

A műveltségi szintedre lett volna kíváncsi a 4-es válaszoló.


Abban igazat adok neki nőként, hogy egy férfi azért legyen sokoldalúan jártas mindenféle témában.

ápr. 13. 20:41
 7/8 anonim válasza:

61 F vagyok. Nem olvastam semmit Paolo Coelho-tól és Müller Péter-től. Érdemes lenne? Régebben olvastam irodalmat, de leszoktam. Reál szakon végeztem. Sokszor kifejezetten idegesítenek a forradalmár lelkületű emberek.

Inkább:

"Hozzám már hűtlen lettek a szavak,

vagy én lettem mint túláradt patak

oly tétova céltalan parttalan

s ugy hordom régi sok hiú szavam

mint a tévelygő ár az elszakadt

sövényt jelzőkarókat gátakat."


"egy férfi azért legyen sokoldalúan jártas mindenféle témában."

És egy nő? Pl: hogyan keressük meg a hurkokat egy gráfban?

ápr. 15. 02:25
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es 8-as válaszoló igazat adok nektek.Egy férfi ill.nő legyen jártas több témában ami felkelti a másik érdeklődését.
ápr. 15. 06:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!