Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedve valakinek beszélgetni?

Van kedve valakinek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Nem társkeresés!Csak barátkozás céljából.19(nő) éves vagyok,Nyíregyháza közelében élek.És fogalmam sincs mit írjak még ide,többit privátban.Ja tényleg mégvalami,35 feletti ne írjon,se 18 alatti
ápr. 13. 14:11
 1/5 anonim válasza:
Nekem lenne igen.
ápr. 13. 14:20
 2/5 anonim válasza:
Csak élőben, vagy online beszélgetés is okés?
ápr. 13. 14:40
 3/5 anonim válasza:

Őszintén mi értelme?

Elkezdünk chatelni, megismerjük egymás kedvenc színeit, ételeit, filmjeit, számait.. A chatelésből találkozások lesznek.. A találkozásból együtt átélt élmények, majd randik.

Végül megszeretjük egymást, szerelmesek leszünk, majd összeköktözünk. A szerelem kialszik, marad a szeretet, 1-2 év alatt.

A szeretettel meg az a gond, hogy az egyik félnek sosem elég.. Jönnek a hullámvölgyek. Szeretet, szerelem, gyűlölet. Ezt ismételjük pár évig, majd valaki megunja és újra a pillangokat kezdi el majd kergetni.

Jöhet a megcsalás és a másik megsemmisítése.

5 évvel vagyok idősebb nálad, úgyis ez lesz, majd meglátod.

Ne legyen igazam, ettől függetlenül próbálkozz, fiatal vagy még, de úgyis ez vár rád, ahogy mindenkire.

Sose lesz béke, sose lesz vége. Sok sikert a felnőtt életben.

ápr. 13. 16:03
 4/5 anonim válasza:

hát ha szerinted ez a két legjobb vagy legfontosabb info rolad hogy lány vagy és h 19

szerinted kiket és miket fogsz így itt pont bevonzani, hiába irod ki hogy csak barátkozás

de majd meglátod

ápr. 14. 09:24
 5/5 anonim válasza:

"hát ha szerinted ez a két legjobb vagy legfontosabb info rolad hogy lány vagy és h 19"

itt a lányoknak nincs nagyon személyiségük...

ápr. 16. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!