Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek aki meleg és velem...

Valakinek aki meleg és velem egykorú lenne kedve haverkodni?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és Budapesten lakom, végzős gimnazista vagyok. Őszinte leszek, mivel nem vagyok az a bulizós fajta és visszahúzódó vagyok még haverjaim sincsennek. (Régebben voltak) Persze vannak akikkel jóban vagyok (szinte mindenki akit ismerek), a legtöbb emberrel jól ki jövök de azok nem igazi barátságok. Valahogy nem tudtak kialakulni barátságok. Ráadásul soha senkivel nem talákoztam személyesen aki meleg lenne és így elég magányosnak érzem magam. Ha szeretnél velem barátkozni írj privátba és mesélek magamról. Köszönöm már azt is ha csak elolvastad, legyen szép estétek!😊

ápr. 15. 20:18
 1/6 anonim válasza:
Volt is nem olyan régen egy ehhez hasonló kérés. A kérdésem neked is ez lenne. Miért szexualítás alapján akarsz magadnak barátot találni? Nem csak glugluzni akarsz egyet?
ápr. 15. 23:56
 2/6 play1962 válasza:
Van, és írok privit :)
ápr. 16. 05:15
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves első! Le írtam hogy azért mert személyesen egy meleget sem ismertem soha magamon kívül és magányosnak érzem magam. Illetve szerintem olyan emberekkel mint én jobban kijönnék és több mindent megtudnék beszélni velük. +A melegeket fixen nem zavarja a másságom, nincs belőle probléma. Ráadásul nem áll fent annak a veszélye sem hogyha valaki iránt elkezdek többet érezni nem tudjuk megbeszélni. De egyébként elfogadó lányok is írhatnak, mindig is szerettem volna lány barátokat is.
ápr. 16. 07:11
 4/6 anonim válasza:
Ha szeretnél, és belefér hogy 1 évvel fiatalabb vagyok nálad kérdező, akkor írj nyugodtan! A barátok sose jönnek rosszul! :D 17/F
ápr. 16. 14:45
 5/6 anonim válasza:
Melyik gimibe jársz?
ápr. 17. 09:26
 6/6 A kérdező kommentje:
Hangsúlyoznám hogy NEM szexpartnert vagy párkapcsolatot keresek! Hanem sima egyszerű haverokat akikkel beszélgetni tudok akár olyan témákról amik a melegeket érintik. De nem csak meleg témákról szeretnék beszélgetni hanem sokminden másról is. Ezt csak azért írom ki hogy világos legyen és amúgy így korrekt szerintem.
ápr. 19. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!