Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretne valaki barátkozni?

Szeretne valaki barátkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Iskola után megszűnt az összes "barátságom" és az idők alatt rá jöttem,hogy eléggé hiányoznak az életemből a barátok.


Általánoságba mindenkivel jól ki jövök de ha mégsincs meg a közös hang úgy sem lesz hosszú távú a történet.

Nagy vonalakban magamról annyit elmondanék,hogy 22 éves biszex lány vagyok. Jelenleg dolgozom emellett próbálom kitalálni minek kellene tovább tanulnom szóval ha jó vagy pályaválasztási tanácsadásban mindenképp írj :D

Kutyás vagyok,szeretek fényképezni,természetben lenni és zenét hallgatni.

Kissé introvertált személyiséggel rendelkezem de jó társaságban ezt senki nem mondja meg rólam.


Nem vagyok túl jó az ilyen bemutatkozásokban nézzétek el nekem :D


Szóval ha úgy gondolod,hogy lenne közös témánk vagy barátkozni szeretnél írj privátban.


ápr. 16. 16:09
 1/4 anonim válasza:
Én kutyás vagyok, nem csak annyira hobbi szinten,viszont jóval idősebb nálad és ffi.
ápr. 16. 16:15
 2/4 anonim válasza:

Ha érdekel a játék, anime, akkor lehet még közös témánk. Én nem vagyok annyira természetjáró, fotós, zenét is inkább utazás közben hallgatok.


F

ápr. 16. 16:37
 3/4 anonim válasza:
Én is imádom a zenéket :D
ápr. 16. 18:05
 4/4 anonim válasza:

Szía, írhatsz.

L

ápr. 19. 02:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!