Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Normális személyekkel lehet...

Normális személyekkel lehet itt barátkozni?

Figyelt kérdés
Aki úgy gondolja hogy barátkozni szeretne, az nyugodtan írhat.
ápr. 16. 22:18
1 2
 11/19 anonim válasza:
#6: Látod, hogy nem ment neki ez a dolog. :D Bár van egy olyan sanda gyanúm, hogy ő sem gondolta komolyan ezt az egészet.
ápr. 17. 10:19
 12/19 anonim válasza:

#11 Rajta kívűl még sok embernek nem megy itt az ilyen:D,de tisztelet a kivételnek. Ha én ismerkedni akarok akkor nem csak a kérdést írom ki,hanem még magamról egy jó pár sort. Feltételezem,hogy csak úgy viccből írta ki,nem figyelembe véve azt hogy van itt olyan aki tényleg komolyan gondolná ezt az egészet,mint pl én:D. Aztán meg kiderül,hogy csak vicc volt..

#6-os voltam.

ápr. 17. 10:46
 13/19 anonim válasza:
#12: Na ja, utána meg azzal jönnek, hogy mennyire szar minden, sehol egy normális ember, sehol nem lehet barátkozni, kapcsolatokat építeni stb.
ápr. 17. 10:54
 14/19 anonim válasza:

Így ahogy mondod,rinyálnak,

picsognak hogy nem jó semmi.. közben tenni kellene ellene,

fenntartani a kapcsolatot,

beszélgetni,kommunikálni.

Csak sok embernek ez nem jut el az agyáig,mert csak azt mondják amit éppen gondolnak,eszükbe jut.

ápr. 17. 11:09
 15/19 anonim válasza:
Ihh,esztétika szempontból nem néz ki olyan jól ez a sok enterxd,na mindegy. #12-es voltam amúgy.
ápr. 17. 11:11
 16/19 anonim válasza:
Én azt nem tudom egyszerűen megérteni, ha valaki ismerkedni-barátkozni akar, miért nem lehet egy normálisan összerakott bemutatkozást kiírni legalább alap infok megadásával. Lakhely, kor, nagyon nem mindegy. Persze, tudom, mindent meg lehet kérdezni, de miért kéne felesleges köröket futni jó sok üzenetváltással. Nagyon uncsi mindig, mindenre rákérdezni, úgyhogy én már a nulla infos kérdésekre nem is reagálok soha. A tök mindegy, csak valaki írjon, meg nekem olyan fura hozzáállás, komolytalanságot érzek ebből.
ápr. 17. 11:38
 17/19 anonim válasza:
Én tök normális vagyok, normális élettel. Csak már nem ez a korosztály. (40+)
ápr. 17. 19:26
 18/19 anonim válasza:

Normális személy a kérdés alá kiírja az alapinformációkat. Legalábbis ez szükséges, bár sokszor nem elégséges feltétel.


Szóval, mit is kérdeztél?

ápr. 17. 21:04
 19/19 anonim válasza:
Normálisat ne keress Szerintem!
máj. 1. 09:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!