Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Elmennél egy olyan kisebb...

Summer2 kérdése:

Elmennél egy olyan kisebb buliba ahová egy barátod hívott meg ( ő lesz a dj)egy hónapja, de mostanában nem nagyon beszéltek és mintha eltávolodtatok volna?

Figyelt kérdés
ápr. 26. 10:05
 1/5 anonim válasza:
El, hátha ott újászületik, újra jóba lesztek. Aztán ha mégsem, angolosan távozol.
ápr. 26. 10:09
 2/5 anonim válasza:

Nem.

Kivéve, ha extro lennék akinek nincs semmi dolga, unatkozom, és új barátokat akarnék.

így, hogy az időm értékes, és dolgozom, sose szánnék időt ilyen emberre. Csak arra aki 100% a legközelebbi körömbe tartozik.

ápr. 26. 11:04
 3/5 anonim válasza:
igen, gondolom lehet ezért is hívott meg. Ha nem szólt volna, akkor egyáltalán nem érdekled
ápr. 26. 12:06
 4/5 anonim válasza:
Még mindig haza tudsz menni ha nem lesz bejövős. De fordítva nem működik.
ápr. 26. 18:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Elmentem, köszöntünk mikor odaértem azon kívül mikor lement a műsora nem is foglalkozott velem, úgyhogy másokkal beszélgettem végig
ápr. 27. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!