Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hol találok olyan lányt, aki...

Hol találok olyan lányt, aki online beszélgetne, ismerkedne shemale (fiú és lány egy testben) személlyel?

Figyelt kérdés
Fiúnak ismer a külvilág, de én lánynak tartom magam! Sokáig nem tudtam ki lehetek, de ma már tudom, h rossz testbe születtem. Egyre jobban vonzanak a lányos dolgok, ruhák, érzelmek. Fura, de leszbikusnak mondanám magam. A lányokhoz vonzódok érzelmileg is! 2 évig hormonoztam, h még inkább érezhessem a “másik” énemet. Természetes cicim van, teljesen szőrtelen vagyok és próbálok minél messzebb kerülni a pasi oldalamtól. Kizárólag LÁNYT, barátnőt keresek. Nem találkozáshoz és végképp nem szexhez! Érzelmileg szeretnék kötődni egy lányhoz, aki lányként fogad el...

#barátnő #shemale #Leszbikhs
2020. máj. 15. 14:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

38 vagyok, de fiatalabbnak érzem magam lelkileg és testileg is!

A cicim kicsi-közepes. Az tuti, h pasinak nincs ekkora, még ha az elhízástól néha látni melleket. Ráadásul én sportos, vékony vagyok.... Egy tenyérben már épp hogy csak elfér. 5-6 cm-t áll ki a mellkasomtól és szerintem nagyon formás...

Ha valaki levelezne velem, nyugodtan írhat privátban és megadom a mailemet!

Szép napot mindenkinek! :-)

2020. máj. 18. 17:31
 12/12 anonim válasza:

Én nagyon hasonló vagyok a kérdezőhöz,mármint nem kinézetre értem.


Fiú vagyok,de belül lány.

A lábaim vékonyak,hosszúak,formásak,a karjaim dettó.

A melleim nem naggyok de a formája nem igazán fiús.

Magas vagyok,kb. 183-185 cm és vékony.

Vállig érő hullámos hajam van,ami most világosbarna/vöröses.

A környezetem nem tudja mi a helyzet,nem tolerálnák sajnos.

2020. aug. 6. 14:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!