Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ismerkednék leszbikusokkal/bis...

Ismerkednék leszbikusokkal/biszexekkel, valakinek lenne kedve?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és szívesen barátkoznék, beszélgetnék leszbikusokkal, biszexekkel.

Jó lenne újabb barátokat szerezni vagy egy jót beszélgetni.

Alapvetően szeretek beszélgetni, sokat is szoktam, szóval ilyesmi barátot, beszélgető partnert keresek, akinek az üzenetei nem merülnek ki az egyszavas válaszokban, mert az igen fel tud idegesíteni :D.


24 éves vagyok és korombeliekkel vagy pár évvel nálam fiatalabbakkal szeretnék beszélgetni.


Ha esetleg lenne kedved, nyugodtan írj!:)



2020. máj. 21. 16:38
 1/3 anonim válasza:
Miért leszbikusokkal és biszexekkel? Mi bajod a heterókkal? Ez valami újfajta kiközösítési módszer? És még az LMBTQ+ társadalom hadonászik azért, hogy fogadjuk el őket, de ők kizárnak minket mindenből. Szép.
2020. máj. 21. 16:44
 2/3 A kérdező kommentje:
A nőkhöz vonzódom inkább, ez lemaradt, szóval ezért szeretnék velük beszélgetni.
2020. máj. 21. 16:49
 3/3 anonim válasza:

1es miért kell ilyen hülyének lenni egyeseknek?


Kérdező: valami társkeresőn esetleg beírod a profilodba hogy nem keresel semmilyen komolyat csak szívesen beszélgetnél. Illetve ezt a kérdést esetleg próbáld meg feltenni a szexualitás-leszbikusság témakörben 🙂

2020. máj. 23. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!