Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ki szeretném próbálni, hogy...

Ki szeretném próbálni, hogy milyen gipszben lenni és ehhez keresek társat. Csatlakozna valaki? 18F

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta érdekel, hogyha valakinek be van gipszelve vagy fáslizva valamije, leginkább a lába, vagy ha mankóval jár. Nekem még sosem tört el semmim, nem volt részem egyikben sem, ezért régóta szeretném már kipróbálni, milyen gipszben lenni. Természetesen nem akarok sérülést okozni magamnak, és egyáltalán nem a fájdalom és a baleset az, ami vonz. Beszerezném hozzá a szükséges eszközöket és úgy tenném fel magamnak.

Van valaki, aki kb. egy korosztály velem, felkeltette ez az érdeklődését, és csatlakozna hozzám?


2020. máj. 26. 00:26
1 2
 1/14 anonim válasza:

Nekem volt már fáslizva

Bár eléggé rossz volt xdd utána mikor leszedtük mint akinek már rohad a keze😂😂


Szellőztesd, ha megcsinálod!!! Ne érje víz..

2020. máj. 26. 00:49
 2/14 anonim válasza:
Kiskorom óta azt akarom, hogy eltörjön valamim, de amikor ezr megosztom valakivel, hülyének néznek.
2020. máj. 26. 08:47
 3/14 anonim válasza:
És leszedni is le tudnád? Speckó olló kell hozzá.
2020. máj. 26. 13:15
 4/14 anonim válasza:

1. vagyok:

Földhöz vágja magát xdd

2020. máj. 26. 14:06
 5/14 A kérdező kommentje:

#2 Én is így voltam vele sokáig, de csak a gipsz miatt akartam. Ezek a sérülések kiszámíthatatlanok. Sokszor láthatjuk az iskolában vagy a környezetünkben, hogy valakinek eltört valamije, de láthatólag nem is fáj neki, nem szenved. Ezek a szerencsés esetek, viszont az is lehet, hogy szilánkosra törik valami és műtétek sora, elkezelések és életre megnyomorodás a vége. Ezért én inkább úgy vagyok vele, ha egyszer történik ilyen, történik, így jártam, de magamban a kipróbálási vágy miatt semmiképp sem tennék kárt, hiszen a végeredmény kiszámíthatatlan. Gipszet, fáslit, mankót stb meg ki lehet próbálni magunktól is, csak úgy.


#3 Erősebb metszőollóra gondoltam.

2020. máj. 26. 15:01
 6/14 anonim válasza:
Erősebb metszőolló nem lesz jó. Továbbá az a gipsz amit a kórházakban használnak, az teljesen más mint amit hobbiboltban veszel. Az törik, a kórházi nem. Felejtsd el ezt a baromságot.
2020. máj. 26. 15:03
 7/14 anonim válasza:
Ha megcsinálod vegyél véralvasádgátló injekciót is, amit minden nap a hasadba kell szúrni. :)
2020. máj. 26. 15:10
 8/14 A kérdező kommentje:
Lehet kapni gipszvágó ollót is, rezgő biszbaszt is, meg lehet oldani... Tudom milyen a kórházi gipsz, nem az Obiban vagy a Praktikerben gondolom megvenni... Nyilván ha valakin hetekig, hónapokig gipsz van, fennáll a trombózisveszély, de egy-két napnál kicsi az esély, és nem csak injekcióban van vérhígító, csak itthon az a mániája az összes orvosnak. Többet írnak fel, mint amennyi gipszes nap van és még a levétel után is szúratják, biztos, ami biztos... Külföldön fiataloknak fel sem írnak ilyet, csak akik életkoruknál vagy betegségüknél fogva veszélyeztetettek mélyvénás trombózisra...
2020. máj. 26. 15:37
 9/14 anonim válasza:
Hallod, szerintem te már kezdesz beteges szintre lépni ebben a dologban. Állj le és örülj neki, hogy nem vagy gipszben.
2020. máj. 26. 15:39
 10/14 anonim válasza:

Hát én elhiszem, hogy izgalmasnak tűnik, hogy majd sajnálnak az emberek, meg nagyobb figyelmet kapsz, meg olyan érzés, hogy basszus én kimaradtam ebből..

De nekem is el kell hogy keserítselek, kétszer volt gipszben a kezem, utáltam, hogy viszket alatta a bőr, hogy büdi, hogy nem tudok normálisan egyedül öltözni, pisilni, borotválkozni stb.. Hiába sajnáltak az emberek, nem éreztem, hogy menő a gipsz, még akkor sem mikor kicsi voltam és telerajzolták..

És nem akarlak semmire bíztatni, hülyeség lenne ezért eltörni a lábad és hidd el nem érné meg, de amíg nem kényszerből van a gipsz rajtad, nem fogod tudni, hogy milyen igazán gipszet hordani.. Szóval ha ennek fényében is akarsz gipszet hordani, akkor számomra is elég furcsa dolfo

2020. máj. 30. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!