Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lenne kedvetek beszélgetni?

Lenne kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés

Sok minden jár a fejemben, jó lenne kicsit beszélni.

Írhat bárki.



2020. jún. 3. 22:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
A kor és nem kiirása, még mindig nem megy itt senkinek
2020. jún. 3. 22:57
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor annyit hozzá tennék, hogy azt írtam, írhat bárki, ezért nem adtam meg ezeket a dolgokat, meg csak beszélgetés, ennyi az egész.

De 26 éves férfi vagyok.

2020. jún. 3. 23:02
 3/11 anonim válasza:

Nem értem miért lenne muszáj megadni a korát és a nemét... Jah de!

Mert az élettelen emberek itt írogatnak a lányoknak/nőknek és ugyebár ha nem írja oda a kérdező, akkor nem írsz rá privátban és nem zaklatod, hisz azt sem tudod, hogy férfiről vagy nőről van szó....

A korhoz is hozzászólva, nem mintha számítana bármit is. Rengetegszer tud többet és értelmesebb akár egy 16-20 éves fiatal egy 40-50 éves "tapasztalt" nőnél vagy férfinál.


Másrészt! Mindenki pontosan annyi infót ad meg magáról, amennyit akar, hisz ennek az oldalnak az a lényege, hogy teljesen anoniman lehet kérdezni válaszolni/ beszélgetni.


EZ az oldal működésének alapelve, szóval ha ezen elvet nem vagy képes elfogadni, akkor jobb ha egy másik platformon szennyezed a közösséget és próbálod a nemlétező észt osztani.


Köszi!



UI: Kérdező!

Nem kell semmit megadj senkinek, csak ha te is azt úgy akarod, vagy a kérdés megválaszolását ellehetetlenítené az életkor és/vagy Nem megadása. (Zárójelben megjegyzem: Ez nagyon ritka helyzetekben fordul csak elő, de nyilván ilyenkor is fent áll a lehetőség, hogy személyed adatok hiányában íródjon meg a kérdés.)

2020. jún. 4. 00:00
 4/11 anonim válasza:
Most te nekem magyarázol? 😀 ennyire fogyatékos ne legyél, ha már írni akarok valakinek privátban,tudjam már, hogy egy 12 éves lánynak vagy egy 50 éves embernek irok
2020. jún. 4. 00:10
 5/11 anonim válasza:

Értem.


Igazad van minek írnál egy 50 éves emberek, mikor játszhatod az okosat egy 12 éves lánynál...


Csak ismételni tudom magam.

Az oldal lényege a teljes anonimitás.

Ha te nem szeretnél beszélgetni valakivel, mert nem tudod a német és korát, akkor ne tedd!

Ennyi az egész.. Keress olyat, aki megadja a korát és német és írjál neki.

Ha a kérdező nem adja meg ezen adatokat, akkor azt tartsd tiszteletben és legfőképp ne írj hülyeséget, ráadásul flegmán és jogtalanul.


"Nem kell minden beszélgetésre és kérdésre reagálnod, elég ha csak arra reagálsz, amire tudsz és szeretnél is. Hozzáteszem, PRODUKTIVAN; nem úgy mint ebben a helyzetben tetted.

2020. jún. 4. 00:20
 6/11 anonim válasza:
Igen :D
2020. jún. 4. 01:02
 7/11 anonim válasza:
Olvass vissza egyet az ilyen ezer feltett kérdésből, hogy szerintem sokan igy gondolják, de nem álok le veled veszekedni ugy sem fogod fel, attol hogy oda nyögi hány éves vagy fiu vagy lány még anonim marad
2020. jún. 4. 04:25
 8/11 A kérdező kommentje:

Hm 'oda nyögi'

Milyen szimpatikus, rokonszenves megfogalmazás.😏

2020. jún. 4. 08:26
 9/11 anonim válasza:
Ezer bocsánat a megfogalmazásért
2020. jún. 4. 12:28
 10/11 anonim válasza:

Annyira szomorú hogy nem tudtok okoskodni kislányoknak mert nem írják oda a korukat és a nemüket. 😢

Mi lesz így velünk?

2020. jún. 4. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!