Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van férfi akinek tetszik ha...

Van férfi akinek tetszik ha egy lány már kb hófehér bőrű?

Figyelt kérdés

elég világos a bőröm, sokszor meg is említik.

ehhez barna haj és zöld szem társul.

van akinek ez bejön?


2020. jún. 4. 09:23
1 2
 11/19 anonim válasza:
persze. :) szép vagy :)
2020. jún. 4. 15:39
 12/19 anonim válasza:
Nálam egy ilyen nő Istennő lenne. Kihívó a szép szemszín, és tuti nagyon tetszene a világos bőrű lábfeje is:) az adott személlyel együtt, összességében.
2020. jún. 4. 19:22
 13/19 anonim válasza:

Te jó ég mennyi retardált kanos szűz veri itt a nyálát 😆


Van akinek bejön, de ne az itteni válaszokból vonj le következtetést, mert ezeknek teljesen mindegy csak lány legyen.

2020. jún. 4. 19:33
 14/19 anonim válasza:
Nem a fehersegen mulik semmi. A szemelyisegeden es a szepsegen ;) az en csajom is ho feher es szeretem. Pedig piszkalom a fehersege miatt :D
2020. jún. 5. 00:53
 15/19 anonim válasza:

Igen a barna bőrű más nemzetiségüek kedvelnek. A magyar pasiktól mindig megkaptam, hogy menjek barnulni mert jobban állna a barna bőr mint ez a fehér.

Biztos van de én még nem találkoztam vele 😅

2020. jún. 5. 20:41
 16/19 anonim válasza:
Szexi. Főleg nyáron szexnél, ahogy a lebarmult testemet körülfonják a hófehér lábak. 🙂
2020. jún. 5. 23:57
 17/19 anonim válasza:

Hogyne! Jelentkeznék tipikusan ilyen lányok jönnek be.

Ismered a "Hófehérke" mesét? Az kezdődik így, hogy leírják mitől szép Hófehérke, és ott is megemlítik, hogy bőre fehér volt mint a hó, stb stb... Mindig is voltak akiknek tetszett a fehér bőr (nem véletlenül)

2020. jún. 29. 13:52
 18/19 Eredeti válasza:
Nekem is bejön. Írj rám! :)
2020. júl. 18. 06:09
 19/19 anonim válasza:

Igen, nekem kimondottan tetszenek a fehér bőrű lányok.

Sokkal jobban, mint a szoliba járók.

2021. szept. 13. 12:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!