Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hölgyeim és Uraim! Ki az, aki...

Hölgyeim és Uraim! Ki az, aki szeretné minél előbb elfelejteni a 2020-as évet és miért?

Figyelt kérdés

Jöhetnek a történetek. Nekem eddig minden téren kuka ez az év. De komolyan. Az utóbbi 2-3 évem egész jó volt, ez az év eddig egy nulla. Ki van még így?


Kort és nemet is írjatok, pls!


2020. jún. 25. 19:53
 1/10 anonim válasza:
Kb minden program elmaradt amire mentem volna, bár volt helyette online, de az nem ugyan az. Meg munka sincs, csak ilyen home officeos vackok, de én azt nem akarom. Szeretek bejárni, az is kimozdulás.
2020. jún. 25. 20:01
 2/10 anonim válasza:
József, Szabolcs, Éva és Kitti.
2020. jún. 25. 20:01
 3/10 Barnabas333 válasza:
Én az utolsó 6 évet szeretném elfelejteni...
2020. jún. 25. 20:18
 4/10 anonim válasza:
Elfelejteném, mert munkát kell keresnem de semmi kedvem dolgozni, max. home office-ban. Off: miért nem lehet értékelni a kérdéseket?
2020. jún. 25. 20:27
 5/10 anonim válasza:
Mélyponton a kapcsolatom és nem a virus miatt csökkentett munkaidőbe dolgozunk kevesebb a pénz jövőhéten már július és még nem volt nyár kezd újra eluralkodni rajtam a depresszió.35N
2020. jún. 25. 20:31
 6/10 anonim válasza:

Nekem sem volt szerencsés, de mégis az lett. A virusra való tekintettel kirugtak a munkahelyemrol, ami csak azért volt furcsa, mert egyedül engem... 150 fős cég. Tehát a vírus jó ok volt arra, hogy a főnököm kirakjon, mert alapból nem voltam neki szimpatikus.


De végül mégis szuper lett, mértékben így megkaptam minden jarandosagomat, végkielégítés, stb.. Ráadásul egy hét (!??) alatt találtam másik állást, ráadásul 45 elmúltam.


Úgyhogy összessegeben nem is rossz. 😉 Amúgy sem mentem volna már vissza a home office után, annyira utaltam már bejarni.


Sok sikert mindenkinek az év 2.felére!

2020. jún. 25. 20:37
 7/10 anonim válasza:
Én eddig nem szeretném, mert sose voltunk ennyit együtt a családdal és mert home office-ban a legjobb. :D
2020. jún. 25. 20:58
 8/10 anonim válasza:

Nem jelentkeztem továbbtanulni a depresszió miatt. Most már nem indítanak szakot. Mire kijöttem volna a depresszióból és az anorexiából, férgek mászkálnak bennem, tudom van rá gyógyszer, de így még jobban undorodom magamtól.

Barátaim nincsenek, és egyedül vagyok egész nap.

2020. jún. 26. 07:43
 9/10 anonim válasza:
Kiderült, hogy férjem dehogy túlórázik meg depressziós, hanem évek óta össze-vissza hazudik, hogy teperjek jobban meg bűntudatom legyen, miközben más nőnek nem degradál megadnia azt, amivel mi is működhettünk volna. Totál egyedül hagyva csináltam végig ezt a vírusosdit egy elég pörgős homeoffice mellé a két gyerekkel, egy izgága ovis meg a kisiskolásnak az online oktatás őrülete, és nem voltam jó anya. Erre most, hogy eldöntöttem, el akarok végre válni, ami a keresztény énképembe nagyon nem passzol, a munkahelyem is megingott, pedig azt hittem, abban legalább jó vagyok.
2020. jún. 27. 07:37
 10/10 anonim válasza:
A legjobb évem volt. 12 órás folyamatos műszakban vagyunk éjjel nappal. S hogy ne találkozzon a bejövő és a hazamenő műszak, fél órával hamarabb elmehetünk a hazamenésnél és késhetünk a bejövésnél, nem szólnak. Ezen felül ez egy malom, soha ennyi lisztet nem gyártottunk, mint most, sok a jól fizetett túlóra. Plusz az asszony nem zargat el mindenhova, mert itt karantén van. Szóval eddig remek ...
2020. júl. 6. 10:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!