Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki megfelel az alábbi kritériumoknak?

Figyelt kérdés

- 22 és 27 év közötti.

- Szereti a természetet, és az ókori/középkori történelmet.

- Kedveli a metált. (Illetve, annak rengeteg alműfaját.)

- Érdekli a spiritualitás.

- Lehetőleg (viszont ez nem feltétel) világos haj-, és szemszínnel rendelkezik.


27/F vagyok. (...És tudom, hogy valószínűleg nem felelnék meg az adott hölgynek.)



2020. júl. 5. 22:29
 1/10 anonim válasza:

A metál és a spiritualitás az, ami rám nem igaz, mármint ezek kedvelése, de ha esetleg párt keresel, partnert, akár csak beszélgetni, akár komolyabb dologra, nem kell szűkitened a kört ilyenekre.

Nem csak azzal lehetsz el jól, és annak lehetsz szimpatikus, akivel mindenben egyeztek.

De az önsajnáltatás és kevés önbizalom nem szexi:/ (utolsó mondat)

2020. júl. 5. 23:07
 2/10 anonim válasza:

Sajnos, nem, de tökéletesen megértelek.

Én is már mióta keresek olyan pasit, aki 23 éves, decemberben született, 4,14 vagy 24-én, Rák az aszcendense, kedvenc étele a mákostészta, szeret T34 modelltankokat építeni, őzlábgombát tenyészt a kiskertjében, szabadidejében 20 filléresekből Eiffel tornyot épít, 182 cm magas, az anyukáját Emesének hívják, vegán, kedvenc alvópóza a kiskifli-nagykifli, ukulelén játszik, gyöngyszőke a haja és tengerzöld a szeme, vudu vallása van és hisz a reinkarnációban.

Komolyan akkora kérés ez, hogy ilyet találjak? Nem értem!

2020. júl. 5. 23:22
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Örülök, hogy legalább két pontban hasonlítunk (szem,- és hajszín tekintetében valószínűleg nem, amiatt nem háromban).

Abban egyetértek, hogy nem fontos határozottan, hogy egyezzünk, de azért nem árt némi érdeklődésbeli hasonlóság.

Tény, hogy kevés az önbizalmam, bár nem önsajnálatból írtam a fenti mondatot, hanem inkább arra céloztam, hogy van(nak) pszichés problémá(i)m.

2020. júl. 5. 23:23
 4/10 A kérdező kommentje:

Második!

A testmagasság egyezik (182-3 cm), és talán az alvópóz is. :)

2020. júl. 5. 23:27
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig, csak minimális számú feltételt adtam meg.
2020. júl. 5. 23:43
 6/10 anonim válasza:

A hajam sötétbarna, de ezen kívül amúgy minden stimmel.

24L

2020. júl. 6. 10:58
 7/10 A kérdező kommentje:

10:58


Tehát 100%-os az egyezés a fent leírt pontokkal (mert ugyebár, a hajszín nem volt kikötés).

Írj, ha kedved tartja.

2020. júl. 6. 12:17
 8/10 anonim válasza:

Ja, akkor nekem meg ide egy Kuro Tetsuro hasonmást.

A 2esnek meg itt egy keksz- *keksz*

2020. júl. 6. 20:25
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja, a reinkarnációban is hiszek, viszont kevésbé a horoszkópban.
2020. júl. 6. 21:41
 10/10 anonim válasza:
Jelen, irhatsz, ha nem zavar hogy csak barátkozni szeretnèk ès èn hiszek a horoszkópban :)
2020. szept. 14. 20:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!